جزییات خبر

سرپرست مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی گاز ایران:

افزایش صادرات محصولات مجتمع گاز پارس جنوبی گامی ارزشمند در مسیر شکوفایی کشور

افزایش صادرات محصولات مجتمع گاز پارس جنوبی گامی ارزشمند در مسیر شکوفایی کشور
(شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۷:۳۲

سرپرست مدیریت امور بین الملل شرکت ملی گاز ایران در نشست با مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد: تعامل و همکاری سازنده با بزرگترین مجتمع گازی کشور در سال جاری، گامی مهم در جهت افزایش صادرات محصولات مجتمع گاز پارس جنوبی برای شکوفایی اقتصادی کشور می‌باشد.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ امیر هوشنگ کرمی، سرپرست مدیریت امور بین الملل شرکت ملی گاز ایران صبح امروز "شنبه 15 اردیبهشت ماه" در نشست با احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد: مجتمع گاز پارس جنوبی با بهره‌مندی از متخصصان و کارکنان پرتلاش و توانمند توانسته است بزرگترین نقش را در شکوفایی اقتصاد کشور داشته باشد و در سال جاری برای تحقق شعار" جهش تولید با مشارکت مردم " گام‌های موثری بردارد و در جهت پیش‌برد اهداف متعالی کشور بیش از پیش مثمرثمر واقع شود.

کرمی در ادامه تصریح کرد: بررسی دقیق مسائل مهم و راهبردی مجتمع گاز پارس جنوبی همسو با صادرات محصولات کمک بسیار بزرگی در جهت حفظ بازارهای موجود و توسعه بازارهای جدید خواهد بود.

به گفته‌ی سرپرست مدیریت امور بین الملل شرکت ملی گاز ایران؛ اکنون باید تحولات بازارهای انرژی در سطح بین‌المللی و منطقه را به صورت دقیق و مستمر پایش نمود و بر همین اساس، با تکیه بر توان متخصصان و کارکنان این مجموعه بزرگ گازی کشور، در سال جاری بهترین دستاوردها را در جهت صادرات محصولات به ثبت خواهد رساند.

احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه این نشست عنوان داشت: با تکیه بر نیروهای توانمند، متعهد و متخصص، با روحیه جهادی و انقلابی در سال گذشته تولید گاز و محصولات جانبی در مجتمع گاز پارس جنوبی رشد چشمگیری داشته است. باهوش در ادامه اظهار کرد: با برنامه‌ریزی دقیق و شاخص در تولید محصولات بوتان و پروپان در سال ۱۴۰۲، رشد 26 درصدی در تولید بوتان و همچنین رشد 20 درصدی در تولید پروپان نسبت به سال ۱۴۰۱ به ثبت رسید.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در این نشست افزود: نام‌گذاری شعار سال با محوریت «تولید» از سوی مقام معظم رهبری در یک دهه گذشته نشان از اهمیت تولید در رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی مردم شریف ایران دارد، متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی نیز هم‌گام و هم‌صدا، در جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام‌های استواری بر‌می‌دارند.


(شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۷:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید