جزییات خبر

فرماندار شهرستان عسلویه بیان کرد:

ملت ایران روز جمعه یازدهم اسفندماه پای صندوق های رای حماسه بزرگ می آفرینند

ملت ایران روز جمعه یازدهم اسفندماه پای صندوق های رای حماسه بزرگ می آفرینند
(چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲) ۱۱:۱۴

سید علی هاشمی، فرماندار شهرستان عسلویه در جلسه هم اندیشی انتخابات گفت: ملت سرافراز ایران روزجمعه پای صندوق های رای حماسه ای خلق خواهند کرد که دنیا شگفت زده شود و دشمنان ناامید، قلب امام زمان "عج" خشنود و روح بلند شهدای والامقام کشور شاد شود.

 
 
 
به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ سید علی هاشمی، فرماندار شهرستان عسلویه در این نشست که با حضور مدیران عامل سازمان منطقه ویژه و مجتمع گاز پارس جنوبی، مدیران ستادی و پالایشگاهی و همچنین مدیران شرکت نفت و گاز به میزبانی پالایشگاه اول برگزار شد بیان کرد: همه باید در سایه همدلی و کارگروهی زمینه حضور حداکثری کارکنان پارس جنوبی را فراهم آوریم تا کشور در مقابل نیرنگ ها و نقشه های شوم دشمنان بیمه شود، ان شاالله.
 
هاشمی ادامه داد: سلامت انتخابات در جایگاه بسیار مهمی قرار دارد و مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری قرار دارد و امروز آنچه برای همه ما مهم است و اهمیت دارد، سلامت انتخابات و بالا بودن درصد مشارکت مردم و بخصوص تلاشگران عرصه صنعت در پایتخت انرژی کشور می باشد.
 
فرماندار شهرستان عسلویه در ادامه خاطرنشان کرد: اهمیت مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی به خوبی برای همه تبیین شده و مشارکت پرشور، رقابت واقعی، امنیت کامل و سلامت جزو کلید واژه های اصلی انتخابات هستند.
 
وی در ادامه افزود: همه دلسوزان و شما مدیران ارزشمند عرصه جهاد اقتصادی کشور باید پای در مسیر پرشور کردن عرصه انتخابات گذاشته، همه پای کار بیاییم و زمینه یک رقابت پرشور را در قطب انرژی کشور به ثبت برسانیم.
 
هاشمی گفت: روز جمعه همه ما باید مخاطب های خود را به سوی صندوق های رای تشویق کنیم و یک جشن بزرگ سیاسی و الهی را برای کوری چشم دشمنان برپا نماییم.
(چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲) ۱۱:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید