جزییات خبر

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی:

90 درصد از کالاهای مجتمع گاز پارس جنوبی بومی سازی شده است

90 درصد از کالاهای مجتمع گاز پارس جنوبی بومی سازی شده است
(یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲) ۰۸:۲۰

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در آیین تجلیل از متخصصان و مهندسان این مجموعه ارزشمند گازی کشور، بیان کرد: با دانش، نوآوری و اقدامات شایسته کارکنان، متخصصان و مهندسان مجتمع، 90 درصد از کالاهای مهم و راهبردی مجتمع گاز پارس جنوبی بومی سازی شده است.

 
به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ احمد باهوش، همزمان با زادروز دانشمند بزرگ ایران زمین حکیم خواجه نصیرالدین طوسی و تجلیل از مهندسان مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد باسعادت امام زمان"عج" بیان کرد: امروز با تلاش و مجاهدت کارکنان و مهندسان ارزشمند این مجموعه دستاوردهای بسیار شایسته در سطح وزارت نفت به ثبت رسیده و این افتخارات موجبات رشد و بالندگی کشور عزیزمان را فراهم آورده است.
 
باهوش ادامه داد: هم‌اکنون، 90 درصد از کالاهای مجتمع گاز پارس جنوبی در حوزه ساخت و تامین تجهیزات مهم و کلیدی بومی‌سازی شده و این مهم نشان از عزم راسخ و استوار شما کارکنان، متخصصان و مهندسان این مجموعه راهبردی کشور دارد. 
 
وی در ادامه به موفقیت‌های ارزشمند مجتمع در حوزه ساخت بار اول اشاره و عنوان داشت: در حوزه ساخت بار اول در حال حاضر بیش از 19 پروژه جاری داریم که این تعداد در حوزه راهبردی ساخت بار اول می‌باشد و از این تعداد، 6 پروژه در حوزه هوشمند‌سازی، 5 پروژه در حوزه تجهیزات دوار فوق حساس و 5 پروژه دیگر نیز در حوطه فرایندی می‌باشد. 
 
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی ادامه داد: ساخت دستگاه کلدباکس یکی از کالاهای بسیار مهم مجتمع گاز پارس جنوبی، اکنون به دست متخصصان و جوانان ایرانی با موفقیت به مراحل پایانی ساخت نزدیک شده و امید داریم در نیمه اول سال آینده (1403) در مجتمع نصب و راه‌اندازی شود. 
 
وی ادامه داد: امروز با افتخار و همت والای متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در حوزه اقلام عمومی به صورت 100درصدی بومی‌سازی شده است. 
 
باهوش گفت: در حوزه تجهیزات ثابت پالایشگاه‌‌های مجتمع گاز پارس جنوبی نیز به 90 درصد بومی‌سازی و ساخت داخل رسیده‌‌ایم و مهندسان پرتلاش و خستگی‌ناپذیر این مجموعه در آینده نزدیک افتخارات ارزشمند دیگری را به ثبت خواهند رساند.
(یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲) ۰۸:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید