جزییات خبر

به مناسبت بزرگداشت پدافند غیر عامل:

رزمایش مشترک ناوگان خودرویی در پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

رزمایش مشترک ناوگان خودرویی در پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد
(چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲) ۱۵:۰۶

همزمان با هفته پدافند غیر عامل، مانور مشترک ناوگان خودرویی در پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، مانور مشترک ناوگان خودرویی پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی صبح امروز (چهارشنبه10 آبان ماه) مصادف با هفته نکوداشت پدافند غیر عامل با حضور تیم‌های عمیاتی با موفقیت برگزار شد.

کامبیز صفتی مدیر پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی در ابتدای این رزمایش به نقش مهم پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در مجموعه پالایشگاه‌های پارس جنوبی پرداخت و بیان کرد: ضرورت اجرای الزام‌های پدافندی در بزرگترین مرکز تولید گاز کشور یک امر مهم می‌باشد و باید با برنامه‌ریالیزی دقیق و منظم در این مسیر گام برداریم.


صفتی در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیر عامل و مدیریت بحران اشاره نمود و گفت: جایگاه پدافند غیر عامل در پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی بسیار حائز اهمیت است و خوشبختانه در سال‌های اخیر با اقدامات نوآورانه و شاخص دستاوردهای خوبی به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اهمیت بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حوادث جاری غزه را، حوادثی آینده‌ساز دانست و با اشاره به مظلومیت توام با اقتدار مردم پراستقامت غزه، تصریح کرد: دشمن ددمنش و خونخوار، برای جنایت و کشتار کودک و زن و مرد و پیر و جوان هیچ حدی قائل نیست و مردم غزه به معنای عمیق و حقیقی کلمه مظلومند.

صفتی ادامه داد: مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با حمایت های همه جانبه خود همسو با مصون‌سازی و اجرایی شدن اهداف مهم و استراتژیک پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در سطح مجتمع همیشه پیشرو بودند و امیدواریم با رهنمود های مدیران توانمند و جهادی مجتمع این حرکت بزرگ تداوم یابد.

در ادامه بابک دده خانی، رئیس HSE پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی گزارشی از فعالیت های این واحد در سال جاری ارائه نمود.

دده خانی به نقش واحد های مختلف پالایشگاه پنجم شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در رسیدن به اهداف مهم در این حوزه اشاره نموده و بیان کرد: الحمدلله با همدلی و کار گروهی کلیه کارکنان و متخصصان تاکنون توانسته ایم گام های بسیار مثبت و سازنده ای در جهت پروژه ها و موارد مهم حوزه پدافند غیر عامل در پالایشگاه پنجم پارس جنوبی پياده سازی نمائیم.

گفتنی است رزمایش مشترک ناوگان خودرویی در سطح پالایشگاه با حضور تمام واحدهای عملیاتی و پشتیبانی با موفقیت برگزار شد.

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
(چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲) ۱۵:۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید