جزییات خبر

با انجام اقدامات شاخص و نوآورانه

عملیات تعمیرات مخزن سوم واحد ذخیره سازی میعانات گازی پالایشگاه دهم پارس جنوبی پایان یافت

عملیات تعمیرات مخزن سوم واحد ذخیره سازی میعانات گازی پالایشگاه دهم پارس جنوبی پایان یافت
(یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲) ۱۲:۳۲

عملیات تعمیرات اساسی مخزن سوم واحد ذخیره سازی میعانات گازی پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت به پایان رسید.به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمد نعمتی، مدیر پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: پروژه تعمیرات اساسی مخزن سوم واحد ذخیره سازی میعانات گازی این پالایشگاه در راستای حفاظت از دارایی های فیزیکی با موفقیت به اتمام رسید.

مدیر پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی در این باره اظهار نمود: در این پروژه با برنامه ریزی دقیق و مدون با همکاری واحدهای عملیاتی و پشتیبانی و با صرف 4662 نفر ساعت، بصورت تقریبی دو روز زودتر از زمان برنامه ریزی شده انجام و تجهیز در سرویس قرار گرفت.

محمد نعمتی عنوان داشت: بازرسی داخلی از تجهیز مذکور به منظور افزایش قابلیت اطمینان و تطابق با استانداردها و همچنین رفع نشتی از Roof Drain ها با در نظر گرفتن سوابق راه اندازی انجام گردید.

وی به مهمترین فعالیت‌های انجام شده در بازه زمانی تعمیرات اساسی مخزن سوم واحد میعانات گازی اشاره نمود و بیان کرد: تخلیه لجن، عملیات شستشو و بازرسی داخلی بازرسی کف مخزن به منظور مشخص نمودن عیوب مکانیکی و خوردگی عملیات Patch گذاری 31 نقطه حاصل از تست MFL اعمال پوشش کف و بدنه مخزن بصورت Touch Up هایدروتست Roof Drain ها و عملیات رفع نشتی تعمیر رابرسیل سقف مخزن کالیبراسیون شیرهای اطمینان از مهمترین اقدامات انجام شده در این عملیات می‌‌باشد.

مدیر پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی در خاتمه عنوان نمود: مقارن شدن این پروژه با پروژه تعمیرات اساسی و رطوبت زیاد و دمای بالای هوا به دشواری های کار افزود اما با یاری خداوند متعال و همت و تلاش بی وقفه همکاران عملیاتی و پشتیبانی پالایشگاه، فعالیت های تعمیراتی مورد نظر زودتر از موعد مقرر انجام و تجهیز در سرویس قرار گرفت.
(یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲) ۱۲:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید