جزییات خبر

با قهرمانی تیم پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی

پنجمین دوره ارزیابی تخصصی عملیاتی آتش‌نشانان وزارت نفت پایان یافت

پنجمین دوره ارزیابی تخصصی عملیاتی آتش‌نشانان وزارت نفت پایان یافت
(شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲) ۱۱:۳۲

تیم آتش‌نشانی پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی با درخشش در پنجمین دوره ارزیابی تخصصی عملیاتی آتش‌نشانان وزارت نفت بر سکوی قهرمانی ایستاد.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، عطااله قاسمی، رئیس ایمنی و آتش‌نشانی مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن 7 مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی در این‌باره بیان کرد: پنجمین دوره ارزیابی تخصصی عملیاتی تیم آتش‌نشانان وزارت نفت از سوم تا هفتم مهرماه سال جاری به میزبانی شهرکرد برگزار گردید و تیم پالایشگاه دهم پارس جنوبی به عنوان قهرمان و پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی نیز به عنوان نائب قهرمان این دوره از مسابقات خوش درخشیدند.

قاسمی در ادامه خاطرنشان کرد: پنجمین دوره مسابقات با حضور تیم‌های برتر از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت که چهار تیم به نمایندگی از شرکت ملی گاز ایران، چهار تیم به نمایندگی شرکت ملی نفت ایران، چهار تیم به نمایندگی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و چهار تیم نیز به نمایندگی از شرکت ملی پخش فراوردهای ایران حضور داشتند.
وی در ادامه با اشاره به موارد اجرا شده این دوره از مسابقات افزود: تیم های شرکت کننده در 6 آیتم بالا رفتن از نردبان طنابی، عملیات امداد و نجات ترکیبی، 4 در 100 متر امدادی، پوشیدن البسه حفاظت فردی و دوی صد متر با مانع و آب‌رسانی به سیبل نشانه با هم به رقابت پرداختند.

قاسمی ادامه داد: این دوره از مسابقات با حضور قدرتمند چهار تیم از پالایشگاه‌های دهم، یازدهم، دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه هاشمی‌نژاد به عنوان نمایندگان شرکت ملی گاز ایران با آمادگی کامل در این دوره از مسابقات حضور داشتند و تیم پالایشگاه‌های دهم و یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی به ترتیب به عنوان قهرمان و نائب قهرمان و تیم شرکت نفت و گاز پارس به مقام سومی دست یافت.

 
رسانه جدید

                                               تیم پالایشگاه دهم قهرمان پنجمین دوره ارزیابی تخصصی عملیاتی تیم آتش‌نشانان وزارت نفت

رسانه جدید

                                           پالایشگاه یازدهم نائب قهرمان پنجمین دوره ارزیابی تخصصی عملیاتی تیم آتش‌نشانان وزارت نفت
(شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲) ۱۱:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید