جزییات خبر

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد:

تجلیل از آزادگان تجلیل از فرهنگ صبر پایداری و استقامت است

تجلیل از آزادگان تجلیل از فرهنگ صبر پایداری و استقامت است
(یکشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۴۰۲) ۰۶:۰۷

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی در آیین تجلیل از آزادگان شاغل در پایتخت تولید گاز کشور گفت: تجلیل از آزادگان، تجلیل از فرهنگ صبر، استقامت، پایداری و پیمان با ارزش های والای انقلاب است.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس؛ ابوالحسن بی باک در آیین تجلیل از دو آزاده سرافراز آقایان حمید حامدیان و عبدالرحیم غانمی شاغل در پالایشگاه نهم و دهم پارس جنوبی با گرامیداشت و تبریک سالروز ورود آزادگان به‌میهن اسلامی، از حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس تجلیل کرد و گفت: با گذشت بیش از سه دهه از آن روز ماندگار هنوز به‌ یادآوردن این رویداد تاریخی، اشک شوق بر گونه‌ها جاری می‌سازد.

وی با بیان اینکه سربلندی، شکوه و عظمت میهن اسلامی مرهون ایثار، از خودگذشتگی، رشادت، جانفشانی، صبر و استقامت رزمندگان سلحشور و آزادگان سرافراز است، اظهار کرد: مایه افتخار مجتمع گاز پارس جنوبی است که تعدادی از عزیزان آزاده در این مجموعه بزرگ به‌کار اشتغال دارند و همت و تلاش ارزشمند خود را برای اعتلای صنعت و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفته‌اند.

بی باک تأکید کرد: آزادگان هشت سال دفاع مقدس در طول مدت اسارت خود با تاسی به اسرای واقعه کربلا توانستند این دوران را با سرافرازی به پایان برسانند و پیروزمندانه به آغوش میهن اسلامی برگردند.

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه تصریح کرد: امروز امنیت، آرامش و اقتدار کشورمان در حوزه های مختلف به خاطر ایثار، فداکاری، گذشت، مقاومت و استقاومت شما عزیزان و سایر رزمندگان اسلام بوده و امید داریم جوانان امروز بتوانند راه و سیره ی شهدا و آزادگان عزیز ادامه داده و در مسیر سربلندی کشور گام بردارند.

در این آیین هر یک از آزادگان ضمن معرفی خود به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و دلاورمردی‌های رزمندگان پرداختند و در پایان با اهدا لوح از یادگاران دوران دفاع مقدس تقدیر و تجلیل شد.
(یکشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۴۰۲) ۰۶:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید