جزییات خبر

از ابتدای سال جاری تاکنون:

۷ هزار و ۶۰۰ میلیون متر مکعب گاز در پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی شیرین سازی شد

۷ هزار و ۶۰۰ میلیون متر مکعب گاز در پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی شیرین سازی شد
(پنج شنبه ۱۲ اَمرداد ۱۴۰۲) ۱۵:۲۰

رئیس بهره برداری پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی در بازدید جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی کشور از فازهای دوم و سوم این مجموعه گفت: با استفاده از دانش و توان متخصصان نوآور و تجهیزات داخلی و دانش بنیان، از ابتدای سال تاکنون بیش از ۷ هزار و ۶۰۰ میلیون گاز شیرین و به خط سراسری تزریق شد.

به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ رضا تیموری، رئیس بهره برداری پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی در بازدید تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی کشور از اتاق کنترل و واحدهای تولیدی پالایشگاه دوم بیان کرد: در سال جاری و با شعار " مهار تورم و رشد تولید" پالایشگاه دوم پارس جنوبی در حوزه های تولید گاز، محصولات جانبی و کاهش مشعل سوزی اقدامات خوبی را به ثبت رسانده است.

تیموری در ادامه اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون با تکیه بر توان دانش و نوآوری متخصصان و کارکنان این مجموعه و استفاده ۱۰۰ درصدی از توان سازندگان داخلی و دانش بنیان، بیش از ۷ هزار و ۶۰۰ میلیون متر مکعب گاز تولید و به خط سراسری ارسال شده است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات شایسته همسو با کاهش مشعل سوزی در این پالایشگاه تصریح کرد: در حوزه کاهش مشعل سوزی طبق دستورات رئیس جمهور و وزیر محترم نفت، با انجام پروژه کوتاه مدت کاهش مشعل سوزی تا آخر سال جاری بیش از ۱۰ میلیون متر مکعب گاز صرفه جویی خواهد شد.


رئیس بهره برداری پالایشگاه دوم پارس جنوبی در جمع مدیران دستگاه های اجرایی کشور عنوان داشت: از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان تیرماه بیش از ۴۶ هزار تن گوگرد دانه بندی مرغوب در فازهای دوم و سوم مجتمع گاز پارس جنوبی تولید شده است.

وی افزود: عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه دوم پارس جنوبی از تاریخ نهم شهریور ماه آغاز خواهد شد و این پالایشگاه جهت تولید حداکثری گاز در فصل زمستان پیش رو آماده خواهد شد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
(پنج شنبه ۱۲ اَمرداد ۱۴۰۲) ۱۵:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید