جزییات خبر

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد:

جوانان استان بوشهر باید در جهت تامین مشاغل پالایشگاهی حرکت کنند

جوانان استان بوشهر باید در جهت تامین مشاغل پالایشگاهی حرکت کنند
(دوشنبه ۹ اَمرداد ۱۴۰۲) ۱۵:۰۰

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: جوانان استان بوشهر باید در زمینه‌های فنی و مشاغل مورد نیاز پالایشگاه‌های این مجموعه رشد کنند و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌تواند بستر مناسب برای پیشرفت جوانان بااستعداد و نوآور استان بوشهر باشد.

به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش، در نشست مشترک با رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس بیان کرد: مجتمع گاز پارس جنوبی با نگاه مثبت جهت رشد و پویایی جوانان استان بوشهر در پارک علم و فناوری و دانش بینان‌ها حرکت می‌کند و با تمام توان برای پیشرفت و شکوفایی استعداد جوانان این استان تلاش خواهد کرد.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی ادامه داد: این مجموعه در سال گذشته توانست مقام برتر وزارت نفت را در جهت همکاری و تعامل با ساخت بار اول کسب نماید و در حال حاضر نیز با بیش از 120 شرکت داخلی و دانش بنیان تعامل و همکاری دارد.

باهوش گفت: پارک علم و فناوری خلیج فارس و دانش بنیان‌ها در استان بوشهر باید حضوری چشمگیر و گسترده در نمایشگاه‌های حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی داشته و خروجی‌های مثبت را به ثبت برسانند و از ظرفیت‌های موجود در منطقه پارس جنوبی نهایت استفاده و بهره را ببرند.

وی ادامه داد: خوشبختانه پروژه‌های خوبی را با ساخت بار اول استان بوشهر آغاز کرده‌ایم و امید داریم مرکز رشد مجتمع گاز پارس جنوبی با مرکز رشد پارک علم و فناوری خلیج فارس همسو و همگام حرکت کنند تا شاهد رشد و شکوفایی تولید در پالایشگاه‌های سیزده‌گانه پارس جنوبی باشیم.


مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه تصریح کرد: با حضور نخبگان در مجتمع گاز پارس جنوبی و همکاری با پارک علم و فناوری خلیج فارس، باید مانند دو بال در کنار هم برای شناسایی نیازمندی‌های اساسی و راهبردی این مجموعه بزرگ گازی کشور تلاش کنند و در همین راستا، آزمایشگاه مرکزی پارک علم و فناوری در مجتمع گاز پارس جنوبی یکی از نیازمندی‌های مهم می‌باشد که باید راه‌اندازی گردد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید


(دوشنبه ۹ اَمرداد ۱۴۰۲) ۱۵:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید