جزییات خبر

همزمان با آغاز هفته ی عفاف و حجاب:

آیین اهدا شاخه گل به بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی

آیین اهدا شاخه گل به بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۲) ۱۲:۴۳

همزمان با آغاز هفته عفاف و حجاب و در جهت ترویج فرهنگ حجاب در جامعه، تعدادی شاخه گل به همراه رزق معنوی به بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی اهداء شد.به گزارش خبرنگار مجتمع گاز پارس جنوبی، همزمان با اولین روز از هفته حجاب و عفاف، با مشارکت حوزه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی علیه‌‌‌السلام و روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی آیین اهدای شاخه‌ گل برای بانوان شاغل و پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی اهدا شد.

محمد امین حیدری فرمانده بسیج حضرت امیرالمومنین علی علیه‌‌‌السلام مجتمع در این باره گفت: هفته جاری در تقویم رسمی کشور ما، هفته عفاف و حجاب نامگذاری شده است. توجه به مقوله حجاب و جایگاه آن در جامعه از اهمیت خاص و بلندمرتبه‌ای در دین مبین اسلام برخوردار است.

وی ادامه داد: امروز بانوان فعال، پرتلاش و نوآور مجتمع گاز پارس جنوبی با تکیه بر حجاب اسلامی و پیاده‌سازی اخلاق اسلامی در محیط کار توانسته‌اند شکوفایی، اقتدار و عزت کشور را در سنگر اقتصادی به ارمغان بیاورند و نقش کلیدی و بسیار مهمی در این مسیر داشته باشند.

حیدری گفت: در حال حاضر دشمن حجاب و عفاف که یکی از عوامل اقتدار ملی نیز هست را نشانه گرفته و بانوان ارزشمند جامعه ما نقشه‌ی دشمنان را سرنگون خواهند کرد و در قدرت نمای فرهنگی پیروز میدان خواهند بود، ان‌شاءالله .

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی نیز در این باره بیان کرد: یکی از قوای مطمئن و قدرتمندی که در پیشبرد انقلاب اسلامی نقش‌آفرین بوده است قدرت عظیم مادران، همسران و زنان با ایمان و باعفت در سطح جامعه بوده که این مهم در دوران هشت‌سال دفاع مقدس و امروز نیز در جبهه‌ی اقتصادی کشور خودنمایی می‌کند.

ابوالحسن بی‌‌باک ادامه داد: بانوان متخصص، نوآور و خلاق مجتمع گاز پارس جنوبی هم پابه‌پای مردان متخصص در پایتخت تولید گاز کشور برای اعتلای این صنعت ماندگار با تمام تلاش حرکت می‌کنند و این کار بزرگ نشان از ایمان قوی و پایبندی به دستورات الهی است.

وی در ادامه تصریح کرد: توانمندی زنان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی در عرصه‌ی صنعت نفت در کنار نقش آنها در کانون خانواده ستودنی و شایسته‌ی تقدیر و ستایش است.رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید(چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۲) ۱۲:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید