جزییات خبر

باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان مجتمع گاز پارس جنوبی راه‌اندازی شد

باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان مجتمع گاز پارس جنوبی راه‌اندازی شد
(سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲) ۰۹:۲۵

با توجه به ساختار جوان و تحصیل کرده مجتمع گاز پارس جنوبی، برای ایجاد پویایی و جذب کارکنان فعال و کارامد و همچنین بهره‌گیری از پتانسیل‌های کارکنان "باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان" مجتمع گاز پارس جنوبی راه‌اندازی گردید.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به توانمندی و نوآوری جوانان کارآمد این مجموعه ارزشمند بیان کرد: ساختار جوان و تحصیل کرده مجتمع گاز پارس جنوبی، این شرکت را به مجموعه‌ای از هم‌زیستی علم و تجربه تبدیل کرده است و از این روی برای ایجاد فضای پویا و جذب کارمندان مشتاق به فعالیت‌های مرتبط به مجتمع و بهره‌مندی از توان و دانش نوآورانه و جلوگیری از هدررفت ظرفیت‌ها و استعدادها، " باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان مجتمع گاز پارس جنوبی تشکیل و راه‌اندازی گردید.

باهوش در ادامه عنوان داشت: مجتمع گاز پارس جنوبی با بهره‌مندی از توان و دانش 13 هزار و 745 نیروی توانمند در حوزهای‌های رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری و دارای 13 پالایشگاه که رسالت تامین بیش از 75 درصد از سبد انرژی کشور و افزون بر وظیفه استراتژیک این مجتمع مبنی بر تولید گاز شیرین و سایر مشتقات، نگه‌داشت و حفظ روحیه تلاش‌گری منابع انسانی، تکلیفی است که می‌بایست سرلوحه‌ی فعالیت‌ها قرار گیرد و بر همین اساس ارزش و اعتبار نیروی انسانی مطابق بیانات رهبر معظم انقلاب از ارزش نفت و گاز بیشتر است.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که عمده نیروی انسانی شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی از طریق آزمون‌های جذب انحصاری این مجموعه، فرآیند استخدامی را طی کرده‌اند و میانگین سنی افراد شاغل در این مجموعه در مقایسه با سایر زیرمجموعه‌های وزارت نفت پایین‌تر است و از سویی به واسطه این نیروی جوان میانگین مدرک تحصیلی کارکنان این مجموعه در مقایسه با دیگر شرکت‌های عملیاتی وزارت نفت نیز در رتبه‌ی برتری قرار دارد.

باهوش ادامه داد: بر همین اساس، برای حفظ انگیزه این سرمایه‌ی انسانی ارزشمند و بهره‌گیری بهینه از پتانسیل‌های افراد، بستری فراهم شده است که افراد مشتاق و دارای پتانسیل بتوانند ایده‌های خود را مطرح نمایند و در صورت امکان پس از بررسی ایده‌ها، آنها را پیاده‌سازی نمایند.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به هدف راه‌اندازی این باشگاه تصریح کرد: "باشگاه هم‌اندیشی استعدادهای درخشان مجتمع گاز پارس جنوبی" با هدف ایجاد بستری برای عرضه تلاش کارکنان این شرکت، بیان ایده‌های خلاقانه و کارآمد در فضایی کاملا آزاد آغاز به کار کرده است.

وی ادامه داد: تمامی کارکنان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی می‌توانند در این باشگاه فعالیت چشمگیری داشته باشند و از تسهیلات تخصیص یافته به این باشگاه در راستای اهداف و اقدامات مورد تایید باشگاه استفاده نمایند.

(سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲) ۰۹:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید