جزییات خبر

سرپرست مدیریت بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی:

مجتمع گاز پارس جنوبی الگوی شایسته جهت حمایت از سازندگان داخلی

مجتمع گاز پارس جنوبی الگوی شایسته جهت حمایت از سازندگان داخلی
(یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۱:۴۰

سرپرست مدیریت بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی در حاشیه ی بازدید از غرفه های شرکت های داخلی و دانش بنیان گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی به توان و دانش نخبگان ایرانی اعتماد کامل دارد و حمایت همه جانبه از سازندگان داخلی را سرلوحه ی کارهای خود قرار داده است.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ جواد سهیلی در حاشیه ی بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و بازدید از غرفه های سازندگان داخلی بیان کرد: شرکت های ساخت قطعات و تجهیزات داخلی و دانش بنیان از سطح بالای دانش فنی و نوآورانه بهره مند هستند و  بر همین اساس توانسته اند ۹۰ درصد از نیازهای مجتمع گاز پارس جنوبی را برطرف کنند.

سهیلی در ادامه با اشاره به پویایی و نوآوری شرکت های ایرانی تصریح کرد: امروز مجتمع گاز پارس جنوبی الگویی شایسته برای حمایت از شرکت های داخلی می باشد و در این مسیر کارهای بسیار شاخصی در سال های اخیر به ثبت رسیده است.

سرپرست مدیریت بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار کرد: محصولات با کیفیت ارائه‌شده در غرفه های سازندگان داخلی مستقر در بیست و هفتمین نمایشگاه صنعت نفت، نماد عینی اعتماد به دانش و تخصص ایرانی است و مجتمع گاز پارس جنوبی با تکیه بر همین اعتماد توانسته مقام نخست میزان استفاده از توان و محصولات شرکت های بار اول در کشور را کسب نماید.

سهیلی ادامه داد: برای حل مسائل و نیازهای پالایشگاه های سیزده گانه مجتمع گاز پارس جنوبی راه‌های متفاوت را دنبال می‌کنیم و از توان شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها کمک خواهیم گرفت و ورودی پالایشگاه های این مجموعه به روی سازندگان داخلی برای افزایش تعامل و همکاری دوجانبه باز می باشد.
(یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۱:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید