جزییات خبر

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد:

دستاوردهای بزرگ مجتمع گاز پارس جنوبی مرهون تلاش کارگران است

دستاوردهای بزرگ مجتمع گاز پارس جنوبی مرهون تلاش کارگران است
(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۵:۱۴

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: کار،اشتغال و تولید محورهای اصلی توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور است و کارگران مجتمع گاز پارس جنوبی به‌عنوان سربازان اصلی این مجموعه، پیشگام شکوفایی و رشد تولید در کشور به شمار می‌آیند.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ احمد باهوش، یازدهم اردیبهشت ماه روز کار و کارگر را به تلاشگران صنعت گاز و بویژه یکایک کارکنان شریف، همدلان و همراهان جهادگر و کارگران سرافراز در مجتمع گاز پارس جنوبی تبریک گفت و بیان کرد: تولید پایدار یکی از بزرگترین رسالت‌های این مجموعه راهبردی کشور است و نیروی انسانی متعهد، متخصص و ماهر مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده در این حوزه به شمار می‌رود.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه تصریح کرد: کارگران مجتمع فاخر گاز پارس جنوبی به‌عنوان سربازان اصلی جبهه‌ی اقتصادی، پیشگام شکوفایی کشور به شمار می‌آیند و قدرشناسی از این قشر شریف و تکریم جایگاه و منزلت و ارتقای رضایتمندی آنان، رسالتی مهم بر دوش مدیران است و قطع به‌یقین توجه به این مسئله، نقش مؤثری در افزایش بهره‌وری و رونق تولید دارد.

باهوش گفت: امروز بیش از ۱۳ هزار  و ۷۰۰ نفر از کارگران ماهر، خلاق و کارآمد در بخش‌های مهم تولید، تعمیرات و پشتیبانی نقش ارزنده‌ای در ارتقای کمی و کیفی و ثبت دستاوردهای مهم در مجتمع گاز پارس جنوبی دارند و سهم کارگران به‌عنوان پیشگامان شریف عرصه تولید، سهم اصلی در ارتقا، رشد و توسعه اقتصادی است.

وی ادامه داد: کارگران به معنای حقیقی، ستون فقرات اقتصاد، تولید و کار محسوب می‌شوند و از آنجاکه اراده کشور ما کسب استقلال و خودکفایی است، تحقق این امر مستلزم برخورداری از کارگر ماهر و توانمند است و امروز کارگران مجتمع گاز پارس جنوبی با تکیه بر توان و دانش بومی توانسته‌اند بیش از 75 درصد گاز کشور را تامین نمایند و آسایش و آرامش را برای هموطنان عزیزمان فراهم آورند.

باهوش گفت: کارگران پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی در شرایط سخت کاری، تمام توان خود را برای رفع نیاز کشور به کار بسته‌اند تا ضمن خودکفایی و ارتقای باور و اعتماد ملی، از خروج منابع ارزی کشور جلوگیری کنند، دستان این تلاشگران، همیشه در راه آبادانی و پیشرفت میهن عزیزمان کوشیده و همواره مفید و ثمربخش بوده است.

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۵:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید