جزییات خبر

با کاهش روزهای تعمیرات اساسی پالایشگاه‌ها در ۱۴۰۲

بیش از ۷ میلیارد مترمکعب گاز به تولید مجتمع گاز پارس جنوبی افزوده می‌شود

بیش از ۷ میلیارد مترمکعب گاز به تولید مجتمع گاز پارس جنوبی افزوده می‌شود
(جمعه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۶:۵۸

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: با تغییر رویکردها و کاهش روزهای عملیات تعمیرات اساسی امسال پالایشگاه‌های مجتمع پارس جنوبی، بیش از ۷ میلیارد مترمکعب گاز به تولید سال ۱۴۰۲ افزوده می‌شود.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد زمانی در نشست با مدیران ستادی و پالایشگاهی مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن قدردانی از همراهی و همدلی مدیران این مجموعه برای افزایش تولید و مدیریت در انجام تعمیرات اساسی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی، هماهنگی و کارگروهی مدیران پالایشگاهی مجتمع و مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز، به جمع‌بندی بسیار مطلوب بر مبنای پشتیبانی و تولید دست یافته‌ایم و امید داریم دستاوردهای بسیار مهمی ثبت شود.


وی افزود: به‌واسطه همین اقدام‌های شایسته و افزایش همکاری با مدیران شرکت نفت و گاز پارس تحولات بزرگی در عملیات تعمیرات اساسی سال ۱۴۰۲ در حال شکل‌گیری است.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: با کاهش روزهای توقف در بازه زمانی عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی، بیش از ۷ میلیارد مترمکعب گاز به سبد تولید امسال افزوده خواهد شد و این دستاورد بزرگ، گامی بسیار مهم در تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید است.


زمانی تصریح کرد: انتظار داریم در حوزه تأمین آمین و مولکولارسیوها در سال‌های پیش‌رو بتوانیم با تکیه بر دانش و اقدام‌های نوآورانه به جمع‌بندی خوبی دست یابیم.


وی همچنین با قدردانی از بخش بازرسی فنی مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار کرد: با همراهی این مجموعه و صدور گواهینامه‌های فنی تأسیسات و تجهیزات راهبردی، تولید پایداری در تأمین گاز و محصولات جانبی محقق خواهد شد.

رسانه جدید


(جمعه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۶:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید