جزییات خبر

پیام تبریک مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت عید سعید فطر
(جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۷:۵۲

احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با ارسال پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی همکاران و خانواده‌های ارجمندشان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، در بخشی از این پیام آمده است: پروردگار سبحان را شکرگزاریم که در پرتو بهار رمضان و به لطف این ایام رحمت و فضیلت، فرصتی سرشار از موهبت و سرمایه معنوی یافتیم .

متن کامل پیام تبریک به شرح زیر است:

به نام خدا

" عید آمد و عید آمد،
آن بخت سعید آمد" مولانا

روز عید فطر تجسم و نمایش انسجام حقیقی و قلبی ملت است.
مقام معظم رهبری " مدظله العالی"

همکاران عزیز و ارجمند
باسلام و احترام

روزهای منور رمضانی با لحظه های شکوهمند عرفانی اش سپری گردید و به برکت نتایج معنوی و قرآنی در منظر حضرت دوست، درس هایی دیگر از معارف اخلاقی و حکمت دینی در کارنامه بندگی و عبادات ما ثبت گردید.

پروردگار سبحان را شکرگزاریم که در پرتو بهار رمضان و به لطف این ایام رحمت و فضیلت، فرصتی سرشار از موهبت و سرمایه معنوی یافتیم و از فیض و احسان ملکوتی این ماه شریف و الهی بهره مند شدیم و اینک به استقبال عید مهربانی و روح بخش فطر می رویم تا در این جشن آسمانی با مژده و بشارت نوزایی و شکوفایی، به هدیه فاخر امید و شادمانی برسیم و سرفرازانه با شوق و کوشش جهادی، نبض بیدار اقتصاد را در این مجتمع بزرگ، سلامت و سرزنده نگه داریم.

اینجانب، فرا رسیدن این عید خجسته را به یکایک شما کوشندگان و جهادگران عرصه اقتصادی، بویژه همکاران عزیز و کارکنان گرامی و خانواده های محترمتان در شرکت پرافتخار مجتمع گاز پارس جنوبی، صمیمانه تبریک و شادباش می گویم و از درگاه ایزد منان برای همگان، سلامتی، موفقیت و شادکامی، آرزومندم.

امیدوارم به مبارکی این عید سعید، همدل و همگام، با اراده استوار و حرکت در مسیر اعتلا و پیشرفت، با استمرار تلاش و مساعی روز افزون خود تا تحقق اهداف عالیه منطبق با چشم انداز موعود، عزم و اهتمام شایسته داشته باشیم. با امید توفیق

احمد باهوش
مدیرعامل

 

(جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۷:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید