جزییات خبر

برای نخستین بار در مجتمع گاز پارس انجام شد

برگزاری ضیافت افطاری "سفره همدلی" ویژه رانندگان مجتمع گاز پارس جنوبی و خانواده آنان

برگزاری ضیافت افطاری "سفره همدلی" ویژه رانندگان مجتمع گاز پارس جنوبی و خانواده آنان
(یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲) ۰۰:۰۴

آیین ضیافت افطاری "سفره ی همدلی" ویژه کارکنان و خانواده ارزشمند آنان در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، ضیافت افطاری ویژه رانندگان خدوم و خانواده ارزشمند آنان با هدف تکریم از تلاش ها و زحمات شبانه روزی این مجموعه بزرگ و گسترش فضای همدلی و صمیمیت برگزار گردید.

این مراسم ارزشمند "ضیافت افطاری" که برای نخستین بار از بدو آغاز فعالیت مجتمع گاز پارس جنوبی تاکنون با تاکید ویژه احمد باهوش بعنوان مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی و تلاش مدیران منابع انسانی و روابط عمومی در این مجموعه محقق شده، گامی در جهت تکریم از نیروی انسانی و افزایش فضای همدلی درون سازمان می باشد.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در یک سال اخیر با مدیریت و راهبری بسیار حکیمانه و موفق بزرگترین مرکز تولید گاز کشور بارها از تلاش و فعالیت ارزشمند رانندگان واحد حمل و نقل تشکر و قدردانی نموده و نقش رانندگان را در جهت شکوفایی و توسعه این مجموعه بسیار کلیدی و راهبردی توصیف کرده است.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با همراهی و کار تیمی مدیران پرتلاش منابع انسانی مجتمع توانسته اند مشکلات و مسائل گوناگون رانندگان را پیگیری و بسیاری از مشکلات این قشر ارزشمند را در ماه های گذشته مرتفع نمایند.

بر همگان روشن است، مدیرعامل و مدیران تازه نفس و جهادی منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی در ماه های اخیر تمام توان خود را برای رفع مشکلات نیروی انسانی بزرگترین مرکز تولید گاز کشور به کار گرفته اند و برای رسیدن به نتیجه ی ایده ال و مطلوب تلاش خواهند کرد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

(یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲) ۰۰:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید