جزییات خبر

فرماندار شهرستان عسلویه بیان کرد:

پایان خوش سال 1401 برای مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی

پایان خوش سال 1401 برای مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۰۵

فرماندار شهرستان عسلویه گفت: با مدیریت جهادی، تلاش شبانه‌روزی و ثبت اقدامات شاخص و نوین پایان بسیار خوش و درخشانی برای مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در سالی که گذشت رقم خورد.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، سید علی هاشمی، فرماندار شهرستان عسلویه در دیدار با مدیرعامل و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: مجتمع گاز پارس جنوبی اکنون با راهبری مدیرعامل جهادی و بهره‌مندی از کارکنان و متخصصان جوان و نوآور در جایگاهی از نظر پیشرفت و توسعه در کشور قرار دارد که عزت و سربلندی را برای سرزمین ایران به ارمغان آورده است.

هاشمی در ادامه افزود: خوشبختانه در سالی که گذشت، با حضور احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی تعامل، همدلی و همکاری خوبی در سطح شهرستان عسلویه با این مجموعه بزرگ به وجود آمده و خدمات ارزنده ای نیز به منطقه ارائه شده است و امید داریم در سال جدید این سطح همکاری گسترش یابد.

فرماندار شهرستان عسلویه در ادامه تصریح کرد: کارآمدی و شکوفایی در کشور نیازمند انگیزه و روحیه تحولی است و اکنون با این روحیه که در بدنه‌ی این مجموعه ارزشمند حاکم است می‌تواند اقدامات بزرگی را برای سربلندی ایران اسلامی رقم بزند.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم و ایجاد رضایتمندی در جامعه از مهمترین اهداف این نظام مقدس است افزود: مجتمع گاز پارس جنوبی با تامین بیش از 75 درصد از گاز مورد نیاز کشور، بزرگترین خدمت را در سطح جامعه ارائه داده است و این عملکرد بسیار بزرگ شایسته تقدیر و ستایش است.

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

(چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید