جزییات خبر

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز اعلام کرد:

کمترین توقف و بیشترین برداشت در تعمیرات اساسی سال آینده مجتمع گاز پارس جنوبی

کمترین توقف و بیشترین برداشت در تعمیرات اساسی سال آینده مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱) ۰۹:۲۸

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز اعلام کرد: طبق برنامه ریزی و کسب تجربه، امید است در تعمیرات اساسی پیش رو پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی کمترین توقف و بیشترین برداشت را داشته باشیم.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد زمانی، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز بیان کرد: با برنامه ریزی و تمهیدات جدید تلاش خواهیم کرد کمترین توقف در بازه زمانی تعمیرات اساسی پالایشگاههای مجتمع در سال اینده و بیشترین میزان تولید را ثبت نماییم.

زمانی در ادامه افزود: با پیگیری های مستمر، نقطه به نقطه و مداوم کارکنان در مجموعه فاخر گاز پارس جنوبی پایداری تولید و تجمع تولید در ابتدای شبکه با موفقیت فراهم گردید و شب های بسیار سرد و سخت سپری شد.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید تصریح کرد: در حال برنامه ریزی دقیق و منظم هستیم تا برداشت گاز از مخزن مشترک در آینده بسیار نزدیک را شتاب بدهیم و چرخش اقتصادی کشور را شکوفاتر از گذشته نماییم.

زمانی ادامه داد: تامین به موقع تجهیزات و قطعات کلیدی و راهبردی پالایشگاه های سیزده گانه مجتمع گاز پارس جنوبی یکی از موارد مهم در تامین گاز هموطنان در فصل زمستان سال جاری بوده است.
(شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱) ۰۹:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید