جزییات خبر

از ابتدای امسال تاکنون انجام شد

ثبت بیش از 14 هزار و 800 نفر ساعت آموزش در پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی

ثبت بیش از 14 هزار و 800 نفر ساعت آموزش در پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱) ۱۲:۰۴

مدیر پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد که از ابتدای امسال تاکنون در جهت افزایش دانش و توانمند سازی کارکنان، بیش از 14 هزار و 800 نفر ساعت آموزش در این مجموعه ثبت شده است.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، محمد سعیدیان، مدیر پالایشگاه یازدهم پارس جنوبی بیان کرد: آموزش در مجتمع گاز پارس جنوبی همواره به‌عنوان ابزاری کارآمد، برای بهبود کیفیت عملکرد و حل مسائل متعدد در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه اظهار کرد: کمبود نفر ساعت آموزش می‌تواند یکی از چالش‌های اساسی و حاد هر مجموعه باشد و به‌منظور آماده‌سازی سرمایه‌های انسانی، بهسازی و بهره‌گیری هرچه مؤثرتر از این سرمایه‌ها، بی‌شک آموزش یکی از مهم‌ترین و مؤثرترین تدابیر برای بهبود وضعیت به‌شمار می‌رود.

سعیدیان بر همین اساس تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون با تلاش و همت واحد آموزش پالایشگاه یازدهم، بیش از 14 هزار و 808 نفر ساعت آموزش در جهت ارتقاء سطح و جایگاه کارکنان این مجموعه به ثبت رسیده است.

مدیر پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی ادامه داد: با توجه به اهمیت و نقش راهبردی پالایشگاه‌های سیزده‌گانه این مجموعه در تولید مستمر و پایدار گازکشور و حفظ زنجیره ارزش تولید، برگزاری دوره‌های آموزشی با رویکرد آموزش شایستگی‌محور برای افزایش دانش پایه مدیریتی و افزایش سطح آگاهی فنی و عملیاتی کارکنان مجموعه در دستور کار است.

وی ادامه داد: براساس ارائه آموزش‌های دقیق و منظم ، بیش از 3 میلیون و43 هزار و 956 نفر ساعت کارکرد بدون حادثه ناتوان‌کننده در بخش کارکنان پیمانکاری و بیش از 259 هزار و 368 نفر ساعت کارکرد بدون حادثه ناتوان کننده نیز در بخش کارکنان رسمی از ابتدای امسال تاکنون در این مجموعه به ثبت رسیده است.

به گفته‌ی سعیدیان، توانمندسازی کارکنان پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی با برگزاری دوره‌های آموزشی فنی، عملیاتی،ایمنی و بهداشت و منابع انسانی مورد نیاز در مرکز آموزش این پالایشگاه با بالاترین کیفیت ارائه می‌شود.
(چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱) ۱۲:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید