جزییات خبر

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی

انقلاب نیروی انسانی در مجتمع گاز پارس جنوبی شکل خواهد گرفت

انقلاب نیروی انسانی در مجتمع گاز پارس جنوبی شکل خواهد گرفت
(دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱) ۱۴:۱۰

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن تاکید بر این‌که هیچ ثروتی و هیچ منبع نیرویی ارزشمندتر از نیروی انسانی کارآمد، خلاق و نوآور نیست گفت: با ابلاغ ساختار جدید، یک انقلاب نیروی انسانی در مجتمع گاز پارس جنوبی شاهد خواهیم بود.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش، روز یکشنبه ( 16 بهمن‌ماه ) در نشست با مدیران ستادی و پالایشگاهی حوزه منابع انسانی مجتمع بیان کرد: با ابلاغ و تشکیل ساختار جدید، یک انقلاب بزرگ نیروی انسانی در مجتمع گاز پارس جنوبی شکل خواهد گرفت.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به توان، ظرفیت و دانش مدیران و کارکنان منابع انسانی ستاد و پالایشگاه‌های مجتمع تصریح کرد: با ابلاغ ساختار جدید همه با هم در سایه‌ی تعامل، همکاری و کار جهادی باید در جهت بهبود شرایط و رفع مسائل و مشکلات حرکت کنیم و شرایط مطلوبی را فراهم آوریم.

باهوش در ادامه با اشاره به این‌که در حال حاضر مجتمع گاز پارس جنوبی با بهره‌مندی از توان 18 هزار نیروی ارزشمند در جهت افزایش عملکرد و دستیابی به اهداف شاخص گام بر‌می‌دارد گفت: این توان نیروی انسانی با جذب بیش از 3 هزار نفر بند " دال" ، جذب بیش از 370 نفر بند "واو"، 52 نفر در بند توانمندسازی، بیش از 300 نفر در گروه الف و در آینده نزدیک با جذب سراسری در سال 1402 ، تعداد نیروی انسانی در مجتمع تقویت و پویا خواهد شد.

وی در جهت افزایش و نوآوری زیرساخت‌های رفاهی و خدماتی در مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: اماکن استراحتگاهی، تفریحی و ورزشی مجتمع گاز پارس جنوبی در آینده نزدیک سامان‌دهی خواهد شد و همه باهم در یک کار جهادی باید مسائل در این خصوص را مرتفع نماییم.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد: منابع انسانی در پالایشگاه‌های مجتمع خط مقدم هر پالایشگاه می‌باشد و بسیاری از موارد مهم و کلیدی باید در منابع انسانی هر پالایشگاه به صورت قانونی حل و فصل گردد.

وی گفت: در جهت واگذاری منازل شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی و نحوه‌ی واگذاری به افراد واجب الشرایط کارگروهی تشکیل شده و بسیاری از مسائل مهم و راهبردی در این حوزه مورد بررسی قرار گرفته و امید داریم موارد و چالش‌های مهم رفع گردد.

در این نشست مدیران ستادی منابع انسانی و مدیران منابع انسانی هر پالایشگاه موارد مهم را به مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی انعکاس دادند.

رسانه جدید


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

(دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱) ۱۴:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید