جزییات خبر

در اولین روز از چهل و چهارمین بهار ازادی

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی با فرزندان شهدا و جانباز شاغل در این مجموعه دیدار کرد

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی با فرزندان شهدا و جانباز شاغل در این مجموعه دیدار کرد
(جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱) ۰۹:۲۷

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در اولین روز از دهه‌ی فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ( 12 بهمن)، با فرزندان گرامی شهدا و همکاران جانباز به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و ایام الله دهه‌ی فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دیدار کرد.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد باهوش، در این دیدار بسیار صمیمانه ضمن تبریک بمناسبت ایام دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: حضور فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی نعمت و افتخار بسیار بزرگی است و تلاش فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در جبهه‌ و سنگر اقتصادی قابل تقدیر و ستایش است.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در این نشست عنوان داشت: مسائل و مشکلات مطرح شده شما فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در این مجموعه بزرگ را به صورت ویژه پیگیری و تا حصول نتیجه نهایی و افزایش سطح رضایتمندی شما عزیزان دنبال خواهم نمود.

باهوش در ادامه تصریح کرد: پرچم برافراشته شده اسلام در کشور ایران اسلامی، روزی با حمله دشمنان و در راس آن امریکای جنایتکار به شدت تهدید شد اما شهیدان حماسه ساز و پدران شما عزیزان، جانبازان و دیگر رزمندگان فداکار ما، آن خطر بزرگ که اسلام ، ایران و مردم عزیز ملت ایران را تهدید می کرد دفع کردند و بر اوج قله و جهاد در راه خدا ایستادند.

وی در جمع فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی تصریح کرد: همه مسؤولان و مدیران و افرادی در افکار عمومی تاثیر گذارند باید با قدرشناسی از این همه ایثار و استقامت، افتخارات بی شمار شهیدان، آزادگان، جانبازان و خانواده های آنان را حفظ و پاسداری کنند.

باهوش در ادامه گفت: شهیدان سرافراز ما هستی خود را فدا کردند تا اهداف مقدس اسلام زنده بماند و ملت قدر شناس ایران اسلامی نیز در برابر عظمت آنان، قدرشناس هستند و اکنون این مجموعه پرافتخار مجتمع گاز پارس جنوبی با بهره‌مندی از فرزندان پرتلاش، کارآمد و خلاق شهدا و جانبازان همیشه قهرمان در مسیر عزت و شکوفایی کشور گام بر‌می‌دارد.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی عزت و اقتدار امروز مردم عزیز کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی را پاداش پروردگار در قبال ایثار و فداکاری شهیدان بر شمرد و افزود: کارکنان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی با تکیه بر توان داخل و دانش بومی راه شهدا که همان ایستادگی و عزت بود را ادامه خواهند داد و به آن افتخار می‌کنند.

در آغاز این دیدار، علیرضا تکلو، سرپرست امور ایثارگران مجتمع گاز پارس جنوبی گزارشی از فعالیت‌های این واحد در حوزه ایثارگری و فرزندان شاهد شاغل در مجتمع را بیان نمود.

در ادامه ی این دیدار تعدادی از فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی به نمایندگی از فرزندان شهدا و جانبازان شاغل مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید(جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱) ۰۹:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید