جزییات خبر

با برداشتن گام‌های مبتکرانه و خلاق:

هزار و 690 مورد عملیات ساخت و تعمیرات قطعات و تجهیزات اساسی در پالایشگاه چهارم پارس جنوبی

هزار و 690 مورد عملیات ساخت و تعمیرات قطعات و تجهیزات اساسی در پالایشگاه چهارم پارس جنوبی
(دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱) ۱۵:۰۷

رئیس کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد که با بهره‌مندی از جوانان توانمند، نوآور و خلاق از ابتدای سال تاکنون، بیش از 1694 مورد عملیات ساخت و تعمیرات کالاهای اساسی و راهبردی در کارگاه مکانیک این مجموعه به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد ریاحی در این باره گفت: کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی با حمایت مدیران و با بهره‌گیری از توانایی متخصصان و کارکنان متعهد، بعنوان یکی از جلوه‌های آشکار در عرصه‌ نوآورانه‌ تعمیرات و ساخت قطعات، قدمهای بزرگی در مسیر خودکفایی برداشته است.

وی ادامه داد: با تکیه بر دانش روز و با هدف بومی‌سازی قطعات و تجهیزات پالایشگاهی، با تلاش و مجاهدت متخصصان جوان کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم پارس جنوبی از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از هزار و 694 قطعه مورد نیاز در این مجموعه‌ی پویا و جوان بومی‌سازی و تعمیر شده است.

ریاحی در ادامه با اشاره به پیاده‌سازی و رعایت دقیق مسائل ایمنی در کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم تصریح کرد: از ابتدای سال 1401 تاکنون، با انجام شاخص‌های دقیق ایمنی و تلاش شبانه‌روزی متخصصان و کارکنان کارآمد در این مجموعه، بیش 29 هزار و 436 نفر ساعت کارکرد بدون حادثه به ثبت رسیده است.

رئیس کارگاه مکانیک پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: در سال جاری متخصصان این مجموعه توانستند بیش از 2 مورد از پمپ‌های 145 را بازسازی و نوسازی نمایند.

 

وی به ساخت و تجهیز کارگاه جوشکاری در این پالایشگاه اشاره نمود و بیان کرد: کارگاه جوشکاری پالایشگاه چهارم در سال جاری با مساحت 600 متر مربع و با تجهیز دستگاه‌های جوشکاری مدرن و کاملا ایرانی آغاز به کار نموده است و زمینه ی اشتغال جوانان خلاق و کارامد در زمینه‌ی جوشکاری را فراهم نموده است.


(دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱) ۱۵:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید