جزییات خبر

با معرفی برترین‌ها:

چهارمین کنفرانس بین المللی دو سالانه نفت گاز و پتروشیمی صبح پنجشنبه به کار خود پایان داد

چهارمین کنفرانس بین المللی دو سالانه نفت گاز و پتروشیمی صبح پنجشنبه به کار خود پایان داد
(شنبه ۳ دی ۱۴۰۱) ۰۸:۵۲

چهارمین دوره کنفرانس ۲ سالانه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی خلیج فارس که با حضور متخصصان و پژوهشگران مجتمع گاز پارس جنوبی و ۱۴ کشور به مدت دو روز به میزبانی دانشگاه برگزار شد، روز پنجشنبه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، دبیر اجرایی چهارمین کنفرانس بین المللی دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی خلیج فارس در آیین اختتامیه این رویداد، گفت: این همایش با همکاری یک تیم اجرایی ۵۰ نفره از استادان و دانشجویان و با هدف گردهمایی نخبگان دانشگاهی و صنعتی و طرح چالش‌های این صنعت برگزار گردید.


دکتر آزاده میروکیلی افزود: در روز نخست این همایش ۱۵ سخنرانی کلیدی و هفت مقاله از پژوهشگران داخلی و خارجی ارائه شد و در روز دوم ارائه مقاله‌ها در سه پنل تخصصی موازی ادامه یافت.


وی اضافه کرد: علاوه بر این در هفته اخیر ۱۴ کارگاه حضوری و آنلاین با حضور استادان داخلی و خارجی برگزار شد و برپایی نمایشگاه دانش بنیان با ۱۷ غرفه از دیگر برنامه‌های جانبی این رویداد بود.


در آیین اختتامیه علیرضا نظری، حامد آزادیان و سمیه محبی به عنوان نویسندگان پژوهش‌های برگزیده چهارمین کنفرانس بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی خلیج فارس انتخاب شدند.

 

همچنین از پژوهشگران روسی شرکت کننده، استادان برگزار کننده کارگاه‌های تخصصی، دست‌اندرکاران اجرایی و حامیان مالی این رویداد علمی تجلیل و قدردانی شد.
در این همایش چکیده مقالات پذیرفته شده شرکت کنندگان نیز به چاپ رسید و در اختیار حاضرین قرار گرفت.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

(شنبه ۳ دی ۱۴۰۱) ۰۸:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید