جزییات خبر

مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی تاکید کرد:

مطالبات بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی با جدیت پیگیری می‌شود

مطالبات بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی با جدیت پیگیری می‌شود
(شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱) ۰۸:۵۶

مدیر منابع انسانی مجتمع در نشست با بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی مشکلات متعدد بانوان شاغل در این مجتمع را بررسی و بر پیگیری مطالبات بانوان پرتلاش مجتمع تاکید ویژه کردند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، بهرام حیدری، در نشست هم اندیشی با بانوان شاغل در این مجتمع بزرگ گازی کشور به اهمیت نقش بانوان در جامعه و صنعت نفت اشاره نمود و اظهار کرد: نقش و جایگاه زنان در جامعه بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است، به‌طوری‌که بانوان با پشتکار قوی خود توانسته‌اند در کنار خدمت به سلامت روح و روان خانواده، در فعالیت‌های اجتماعی و کار نیز بدرخشند.

حیدری ادامه داد: بی‌تردید فعالیت در مجتمع گاز پارس جنوبی با توجه به موقعیت استراتژیک و نقس بسیار مهم آن در شکوفایی اقتصاد کشور، از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است و بانوان شاغل در مجتمع نقش بسیار تعیین کننده‌ای در حرکت و شکوفایی این مهم ایفا می‌نمایند و اکنون در سایه همدلی و کارگروهی در جهت رفع مشکلات بانوان شاغل در مجتمع تلاش مضاعفی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های، رفاهی و ورزشی مناسبی در سطح مجتمع گاز پارس جنوبی برای استفاده مطلوب و بهینه بانوان شاغل فراهم خواهیم نمود، تصریح کرد: استفاده بهینه از امکانات رفاهی و ورزشی می‌تواند رضایت هر چه بیشتر بانوان پرتلاش مجتمع را به‌همراه داشته و باعث تعالی و تعلق بیشتر سازمانی آنها باشد.

مدیر منابع انسانی در ادامه تصریح کرد: بانوان شاغل با تعامل و همکاری با مشاور بانوان مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی می‌توانند مسیر را جهت رفع مشکلات بانوان شاغل در حوزه‌های مختلف هموار و شفاف‌تر نمایند.

وی گفت: مشکلات و نواقص مطرح شده در این نشست هم‌اندیشی را به صورت عدالت محور به سرانجام مطلوب می‌رسانیم، سطح رضایتمندی بانوان را نسبت به سال‌های قبل در مجتمع فاخر گاز پارس جنوبی افزایش و شفاف‌سازی ها در این حوزه را گسترش خواهیم داد.

حیدری در ادامه تصریح کرد: تمام سعی و تلاش خود را در جهت جاری نمودن حق و حقوق کامل کارکنان، با توجه به ساختار جدید که به زودی ابلاغ خواهد شد رعایت و پیاده‌سازی خواهیم نمود.


بر اساس این گزارش‌، در این نشست مدیرمنابع انسانی و مشاور مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در امور بانوان با بانوان شاغل مجتمع به تبیین جایگاه بانوان شاغل مجتمع در ساختار مجتمع، اجرای زیرساخت‌های رفاهی و ورزشی بانوان، نوآوری در امکانات رفاهی و خدماتی استراحتگاه‌ها، استفاده از خدمات گردشگری و ... از محورهای مهم گفت‌وگوی مدیرمنابع انسانی مجتمع با بانوان شاغل در مجتمع بود.

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید  رسانه جدید

(شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱) ۰۸:۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید