جزییات خبر

مدیرعامل در گفتگو با خبرنگار مجتمع گاز پارس جنوبی مطرح کرد:

عملیات اجرای طرح های مستغلاتی در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی شتاب گرفت

عملیات اجرای طرح های مستغلاتی در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی شتاب گرفت
(چهارشنبه ۴ آبان ۱۴۰۱) ۱۲:۳۰

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: عملیات اجرای طرح‌های مهم مستغلاتی در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی با برنامه‌ریزی دقیق جهت افزایش سطح رفاه خانواده‌های کارکنان با شتاب و با حفظ کیفیت در حال انجام است.


احمد باهوش، در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در این باره اظهار کرد: عملیات اجرای نصب و راه‌اندازی 64 دستگاه آسانسور، نصب هزار و 350 واحد کابینت، رنگ آمیزی 400 واحد مسکونی، اصلاح نرده های راه پله منازل و بالکن‌های ناحیه 10 و تعمیر 31 واحد منازل نشست کرده با موفقیت در حال انجام است.

باهوش در ادامه با اشاره به طرح‌هایی که در آینده نزدیک مورد انجام قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: رنگ آمیزی و کاغد دیواری 550 واحد مسکونی، تعویض انشعاب آب شرب شهرک شهید تندگویان، ساخت مدرسه 12 کلاسه، عملیات تعمیرات اساسی استخر شهید تندگویان نمای ساختمان های 2 هزار و 500 واحدی، اجرای روکش آسفالت شهرک شهید تندگویان، تعمیرات اساسی مهمانسرای شهید تندگویان، ساخت و نصب 175 دستگاه آسانسور، ایجاد جاده سلامت، محوطه‌سازی پارک‌ها، تعویض کولرهای پنجره‌ای به اسپلیت و عملیات تعمیرات اساسی سیستم‌های تهویه در آینده نزدیک آغاز بکار خواهد شد.

وی گفت: امیدواریم با هم‌فکری و کارگروهی بتوانیم در مسیر افزایش سطح رضایتمندی خانواده‌های ساکن در شهرک مجتمع گاز پارس جنوبی گام‌های موثری برداریم.

باهوش با اشاره بحث آموزش و تشویق فرزندان کارکنان ساکن در شهرک مسکونی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های شاد و متنوع همراه با اهداء بسته‌های آموزشی و تشویقی جهت ایجاد افزایش نشاط و شادابی در بین فرزندان کارکنان باید در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن انجام و در اولویت نخست قرار بگیرد.

این نشست با حضور نمایندگانی از بانوان و همسران کارکنان ساکن در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد و بانوان حاضر دراین نشست مسائل و موارد مهم در حوزه‌های مختلف را مطرح نمودند.

رسانه جدید

تاکید بر شتاب در اجرای پروژه‌های شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبیمدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از پروژه های مختلف مستغلاتی در دست اجرا در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی بازدید و بر شتاب در اجرای طرح‎ها و پروژه‎های شهرک مسکونی تاکید کرد.


وی گفت: در راستای سرعت بخشیدن به روند اجرای پروژه‌ها در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی، از نزدیک عملیات اجرای پروژه‌ها را مورد بازدید و بررسی دقیق قرار داد.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در بازدید میدانی از پروژه‌های عملیات نصب آسانسور و عملیات نصب کابینت در منازل شهرک مسکونی بیان کرد: اولویت نخست، جلب رضایت کامل خانواده کارکنان ساکن در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی می باشد و تمام مدیران و دستگاه‌های اجرایی در این پروژه ها باید با سرعت عمل و حفظ کیفیت در اجرای پروژه‌ها، فضای آرامش و رفاه ساکنان شهرک مسکونی را فراهم نمایند.

باهوش در این بازدید میدانی عنوان داشت: نگرش ما مبتنی بر رفع مشکلات خانواده کارکنان ساکن در شهرک مسکونی است، چراکه اعتقاد داریم مردان خط اول اقتصاد کشور در مجتمع گاز پارس جنوبی باید بدون دغدغه و با آرامش و آسایش کامل در کنار خانواده به رسالت اصلی خود و خدمت به کشور بپردازند.


وی در ادامه تصریح کرد: از مشکلات و مسائل مهم در شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی آگاهیم و اکنون تمام مدیران، عوامل و کارگروه‌های اجرایی در مسیر کاهش و رفع مشکلات همدل و همگام شده و امید داریم درآینده نزدیک شاهد پیشرفت در پروژه های اجرای شهرک باشیم.

رسانه جدید

(چهارشنبه ۴ آبان ۱۴۰۱) ۱۲:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید