جزییات خبر

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران:

تعمیرات اساسی تجهیزات ثابت در پالایشگاه‌های گازی رو به پایان است

تعمیرات اساسی تجهیزات ثابت در پالایشگاه‌های گازی رو به پایان است
(چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۱) ۱۴:۰۱

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: تعمیرات اساسی تجهیزات ثابت ما در پالایشگاه‌های گازی رو به اتمام است و در تجهیزات دوار نیز نسبت به سال ۱۴۰۰ دغدغه کمتری داریم.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی به نقل از شانا، احمد زمانی، روز (سه‌شنبه، ۱۹ مهرماه) در میزگرد علمی ترویجی (آموزشی) با عنوان «چالش‌های مدیریت تأمین گاز طبیعی در ماه‌های سرد سال و راه‌های برون‌رفت از آن» به آمادگی پالایشگاه‌های گازی برای فصول سرد سال اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده در نیمه نخست امسال افزایش ۳درصدی در برداشت از مخزن و افزایش یک درصدی در تولید گاز و افزایش ۱۸ درصدی در تولید ال‌پی‌جی داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه کاهش زمان تعمیرات اساسی (اورهال‌) پالایشگاه‌های گازی به افزایش تولید و خلق ارزش افزوده کمک می‌کند، افزود: تعمیرات اساسی تجهیزات ثابت ما در پالایشگاه‌ها رو به اتمام است و در تجهیزات دوار نیز نسبت به پارسال که مشکلاتی داشتیم کاهش یافته است و امسال با کمترین دغدغه عرضه انتقال گاز را انجام خواهیم داد.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: سال آینده پیش‌بینی می‌شود امکان ذخیره‌سازی گاز از محل جمع‌آوری گازهای مشعل فراهم شود.

(چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۱) ۱۴:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید