جزییات خبر

حضور تیم منتخب آتش نشانان مجتمع گاز پارس جنوبی در مسابقات جهانی

حضور تیم منتخب آتش نشانان مجتمع گاز پارس جنوبی در مسابقات جهانی
(شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱) ۰۷:۴۹

تیم ورزشی منتخب آتش نشانان مجتمع گاز پارس جنوبی به نمایندگی ایران، در مسابقات جهانی آتش‌نشانان و امدادگران به میزبانی کشور ازبکستان حضور یافت.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، محمد مسعود نیا، رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل مجتمع بیان کرد: تیم منتخب آتش‌نشانان مجتمع گاز پارس جنوبی به عنوان نماینده کشور متشکل از 10 نفر از آتش‌نشانان پالایشگاه‌های مجتمع با امادگی بسیار بالا در مسابقات جهانی، به میزبانی شهر ازبکستان حضور یافت.

وی ادامه داد: هفدهمین دوره مسابقات آتش نشانان جهان از ۸ الی ۱۶ مهرماه جاری به میزبانی شهر سمرقند ازبکستان برگزار شد که تیم گاز پارس جنوبی به نمایندگی از ایران با موافقت مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و حمایت های مدیرهماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز و مدیرعامل مجتمع در این مسابقات شرکت کرده است و امید داریم این موفقیت‌ها و کسب افتخارات تیم منتخب آتش‌نشانان و پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی تداوم داشته باشد.

مسعودنیا در ادامه گفت: این تیم از سوی انجمن آتش نشانان که یکی از زیر مجموعه های فدراسیون ورزشهای همگانی است با همراهی علیرضا پوستچی سرپرست انجمن و عضو سابق تیم ملی آتش نشانان و محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی و سرمربی تیم به این دوره از مسابقات اعزام شده است.

تیم آتش نشانان ایران پس از ۱۲ سال وقفه ای که برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان صورت گرفته بود در این دوره از مسابقات حضور یافته است.

(شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱) ۰۷:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید