جزییات خبر

وزیر نفت در بدو ورود به عسلویه بیان کرد:

باتلاش متخصصان و کارکنان در پالایشگاه های پارس جنوبی از فصول سرد سال عبور خواهیم کرد

باتلاش متخصصان و کارکنان در پالایشگاه های پارس جنوبی از فصول سرد سال عبور خواهیم کرد
(سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱) ۰۰:۲۱

وزیر نفت بر انجام اقدامات شاخص و نواورانه در پارس جنوبی تأکید کرد و گفت: با تکیه بر توان نیروهای پرتلاش و استفاده از توان و دانش بومی از فصول سرد سال جاری با سربلندی عبور خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی جواد اوجی صبح امروز (دوشنبه، هفتم شهریورماه) در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس (عسلویه) برای بهره‌برداری رسمی از طرح‌های توسعه‌ای در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اظهار کرد: مطابق برنامه مقرر شد اعضای هیئت دولت در هفته دولت به استان‌های مختلف سفر کنند که این سفر همسو با این برنامه انجام شده است، به نمایندگی از رئیس جمهوری سلام گرم وی را به مردم غیور و شریف استان بوشهر می‌رسانم.

وی با بیان اینکه افتتاح چند طرح و دستور آغاز عملیات چند پروژه برای امروز برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: این طرح‌ها در بحث اشتغال‌زایی و ایجاد درآمد برای استان برکات خوبی خواهد داشت که امیدوارم به مردم استان برسد.

وزیر نفت درباره کسری گاز در روزهای سرد امسال هم گفت: امسال هم به دلیل اینکه در سال‌های گذشته در صنعت گاز سرمایه‌گذاری نشده کسری گاز داریم، اما تلاش همکارانمان در شرکت‌های تابع وزارت نفت این است با تدابیر اندیشیده شده مثل پارسال اجازه ندهیم مردم عزیز کشورمان دچار چالش و مشکل شوند.

وزیر نفت در رأس هیئتی برای سفری یک روزه به‌منظور بهره‌برداری رسمی از بلوک نخست نیروگاه ۴۸۰ مگاواتی سیکل ترکیبی عسلویه، بهره‌برداری از طرح مرکاپتان‌زدایی میعانات گازی فاز ۲ و ۳ پارس جنوبی، دستور آغاز عملیات اجرایی و افتتاح چند طرح گازی، پتروشیمی و مسئولیت اجتماعی دیگر وارد عسلویه شد.

 

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

(سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱) ۰۰:۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید