جزییات خبر

به میزبانی مجتمع گاز پارس جنوبی

دومین نشست هم اندیشی روئسای پدافند غیرعامل شرکت های پالایشی گاز کشور برگزار شد

دومین نشست هم اندیشی روئسای پدافند غیرعامل شرکت های پالایشی گاز کشور برگزار شد
(شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱) ۰۹:۳۷

دومین نشست هم اندیشی روئسای پدافند غیر عامل، کارشناسان، حراست و ایمنی شرکت های پالایشی و شرکت ملی گاز ایران به میزبانی مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، طاهری، مسئول HSE و پدافند غیرعامل شرکت های پالایش گاز در مدیریت نظارت بر تولید شرکت ملی گاز در این نشست که به مدت دو روز ( سه شنبه و چهارشنبه یکم و دوم شهریورماه) برگزار شد ، عنوان کرد: هدف از برگزاری این نشست با توجه به اهمیت پدافند غیرعامل و تهدیدات بین المللی و منطقه ای کارگروها و کمیته های پدافند غیرعامل در بخش های پالایشگاهی بطور هفتگی و مستمر برگزار و وضعیت موجود مورد پایش و بررسی قرار می گیرد.

وی در ادامه بیان کرد: گزارش های طبقه بندی شده و بدست امده از این نشست ها به همراه چالش های پیش رو در نشست هم اندیشی روئسای پدافند غیر عامل پالایشگاه ها با حضور کارشناسان ارائه می گردد.

طاهری در ادامه تصریح کرد: در این نشست های تخصصی موضوعات بسیار مهم و حیاتی امنیتی، سایبری، ارزیابی پیامدهای تهدیدات در تمامی شرکت های پالایشی مورد بحث و گفتگو قرار میگیرد.

وی بیان کرد: حمایت و نوسازی و بازسازی تجهیزات، حفظ و نگهداشت تولید و افزایش تولید پایدار و تداوم آن یکی از موضوعات بسیار مهم در جهت برگزاری نشست های هم اندیشی پدافند غیرعامل شرکت های پالایشی گاز می باشد.

طاهری در ادامه عنوان داشت: با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره لزوم درک اهمیت پدافند غیرعامل از سوی تمام دستگاه ها و مدیران کشور ، بسیار لازم و ضروریست که اهمیت مسائل پدافند غیرعامل را تمام مدیران و کارکنان شرکت های پالایشی درک کنند و این امر مهم در بدنه ی شرکت ها توسعه پیدا کند و شاهد پیشرفت در این مسیر باشیم.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

(شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱) ۰۹:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید