جزییات خبر

پیام تبریک مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
(یکشنبه ۳۰ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۳۹

احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی طی پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، در متن پیام احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی آمده است:

به نام خدا

" ذخیره معنوی شما دولتمردان یکی توکل به خداست و یکی اعتماد به این مردم مومن، صادق و فداکار " امام خامنه ای

همکاران عزیز و ارجمند

با سلام

هفته اوّل شهریورماه هر سال با نام هفته دولت، تجدید خاطره ای ماندگار از فداکاری های پیشگامان راستین انقلاب اسلامی و یادمانی پایدار از تجلی حقیقی ایثار و شهادت است.

پیوند یاد شهیدان سرافراز، رجایی و باهنر با ایام هفته دولت و خاطره اتحاد ارزشمند و تاریخی ملت انقلابی و دولت مردمی، میراثی معنوی و جاودانه است تا با تجلیل و قدردانی، از منش و روش صادقانه آن خدمتگزاران خدوم بیاموزیم و از دستاوردهای ارزشی و انقلابی، پاسداری نماییم .

اینجانب ضمن نکوداشت یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر، فرا رسیدن آغاز هفته دولت را به همه دولتمردان و کارگزاران متعهد و بویزه شما یکایک کارکنان و کارمندان خدمتگزار و همکاران گرانقدرم در مجموعه بالنده شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند منان، برای همگان و از جمله این دولت دلسوز و مردمی در دستیابی به اهداف بلند، پیشرفت، عزت ، اقتدار و اعتلای روزافزون، با همت و حمایت مردم صبور و هدایت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، موفقیت های روزافزون آرزومندم.

احمد باهوش
مدیرعامل

(یکشنبه ۳۰ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید