جزییات خبر

شکرانه ی یک ماه عبادت و بندگی؛

برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر در مجتمع گاز پارس جنوبی

برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر در مجتمع گاز پارس جنوبی
(سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۲۷

به شکرانه ِ یک ماه عبادت و بندگی و عید رستگاری بندگان خدا، نماز وحدت بخش عید سعید فطر در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، نماز وحدت بخش عید سعید فطر با حضور مدیرعامل مجتمع، مدیران ستادی و کارکنان در نمازخانه ی پالایشگاه اول و دیگر پالایشگاه ها همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.حجت السلام متوسل در خطبه های نماز عید سعید فطر که در محل نمازخانه ی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد گفت: حفظ تقوا پس از ماه مبارک رمضان به منزله ادامه روزه داری از سوی مسلمانان می‌باشد.

وی در این خصوص ادامه داد: بر اساس روایات، ماه مبارک رمضان مقدمه‌ای برای عید لقأالله و عید اضحی است و مسلمانان در فاصله رمضان تا عید قربان خود را از لحاظ بندگی و عبودیت آماده می‌کنند.

حجت السلام محسن متوسل یادآور شد: در روز عید فطر پرونده انسان‌هایی که در ماه پرفیض رمضان با روزه داری، اقامه نماز، تلاوت و قرائت قرآن مجید، مناجات و دعا به درگاه پروردگار استغاثه کرده‌اند تازه می‌شود.

وی ادامه داد: مساله مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان بزرگترین درس الهی است و ما باید در چنین مراسمات مذهبی حضوری گسترده داشته باشیم تا دشمنان مایوس و با شکست روبرو شوند.

متوسل در جمع نمازگزاران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد: شناخت ولایت و امام، یکی از مهمترین جنبه‌های کمال انسانی در ماه مبارک رمضان امام است.

گزارش تصویری از برگزاری نماز وحدت بخش عید فطر با حضور مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی

 
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

(سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید