جزییات خبر

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی:

کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی مصداق کامل جوانمردی هستند

کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی مصداق کامل جوانمردی هستند
(سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۲۷

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: کارکنان پرتلاش ما در مجموعه ی حراست بزرگترین مجتمع گازی کشور، مصداق کامل جوانمردی هستند و از سرمایه های عظیم مجتمع گاز پارس جنوبی می باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ هادی هاشم زاده فرهنگ در نشست با مدیران ستادی و پالایشگاهی حراست مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: درخشش مجموعه ی حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در سومین سال پیاپی بعنوان " حراست برتر شرکت ملی گاز ایران " مایه افتخار و مباهات می باشد.

هاشم زاده در ادامه عنوان داشت: این افتخار بزرگ مبتنی بر روش‌مندی و ارزیابی های بسیار دقیق و منظمی که در سطح مجموعه حراست شرکت ملی گاز ایران و وزارت نفت جاری می باشد محقق شده و بدست آمده است.

وی در این نشست که اعضاء هیئت مدیره مجتمع گاز پارس جنوبی نیز به صورت ویدئو کنفرانسی حضور داشتند افزود: کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در سایه ی همدلی و تلاش های شبانه روزی و با یک نگاه مدیریت سیستمی مبتنی بر انضباط سازمانی دقیق اکنون خوش درخشیده و طی این سالها رشد و نمود بسیار درخشانی داشته اند.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی از سرمایه های عظیم این مجتمع گازی می باشند، تصریح کرد: تمامی کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی اخلاق حرفه‌ای و اسلامی را سرلوحه ی کار خود قرار داده اند و همواره پشتیبان کارکنان و منشأ خیرخواهی، مردم‌داری و خوش‌خلقی می باشند.

وی با بیان اینکه مجتمع گاز پارس جنوبی اکنون با وسعت بسیار گسترده تاسیسات پالایشگاهی، نیروگاه برق ،اسکله ی خدماتی و شهرک های مسکونی که در گستره ی جغرافیای سه شهرستان بزرگ در منطقه قرار گرفته و با وجود برکت بیشترین آمار نیروی انسانی ماهر و پرتلاش، اظهار کرد: وجود این شاخص های مهم و حیاتی در مجتمع گاز پارس جنوبی، سازمان حراست و نیروهای ارزشمند این مجموعه را متمایز نموده و همواره در آمادگی کامل و در سایه همدلی جهت شکوفایی اقتصاد کشور گام برمی‌دارند.

هادی هاشم زاده فرهنگ در این نشست ادامه داد: اکنون افتخار میکنم که در این مجموعه بسیار ارزشمند خدمت می کنم و این موفقیت بزرگ مقام برتری حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در بین حراست های شرکت ملی گاز ایران را به تمام اعضاء هیئت مدیره ، مدیران و کارکنان حراست مجتمع تبریک می گویم .
(سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید