جزییات خبر

معاون وزیر نفت در امور گاز:

پارس جنوبی را باید فراتر از دولت‌ها دید

پارس جنوبی را باید فراتر از دولت‌ها دید
(شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۰۷

معاون وزیر نفت در امور گاز، پارس جنوبی را نماد توسعه کشور دانست و گفت: پارس جنوبی را باید فراتر از دولت‌ها دید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ حسن منتظرتربتی شامگاه پنجشنبه (۱۱ شهریورماه) در نشستی که با حضور جواد اوجی، وزیر نفت در پارس جنوبی برگزار شد، با اشاره به پیشرفت این منطقه اقتصادی اظهار کرد: پالایشگاه های مجتمع پارس جنوبی عصاره همت، تخصص و تعهد همه صنعتگران و دولتمردان کشور و نمادی از توسعه کشور پس از پیروزی انقلاب است که جای غرور دارد.

وی به مزیت گاز در کشور اشاره کرد و با بیان اینکه امیدواریم ظرفیت پالایشی که در پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی ایجاد شده حفظ شود، افزود: از همه افرادی که تلاش کردند و این صنعت را برای ما به یادگار گذاشتند قدردانی می‌کنم.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران واکسیناسیون و حقوق کارکنان نفت را دو دغدغه بسیار مهم در شرایط حاضر برشمرد و گفت: امیدواریم این دغدغه‌ها به‌زودی برطرف شود و واکسیناسیون کارکنان صنعت نفت و خانواده‌های آنان تا پیش از رسیدن فصل زمستان به پایان برسد.

تربتی خطاب به وزیر نفت گفت: کارکنان صنعت نفت از حضور شما که در این صنعت رشد کردید و از بدنه نفت هستید، خوشحال‌اند و این خوشحالی، سبب خیر، برکت و تلاش مضاعف خواهد شد.

وزیر نفت عصر پنجشنبه در نخستین سفر عملیاتی خود، وارد عسلویه شد و پس از حاضر شدن بر مزار شهدای گمنام عسلویه، طرح‌های گازی و پتروشیمی مستقر در عسلویه را در نشستی با حضور مدیران مربوطه در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بررسی کرد.


(شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید