جزییات خبر

نخستین بار

عملیات تعمیر و اصلاحات تیپ برن پیت در پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت پایان یافت

عملیات تعمیر و اصلاحات تیپ برن پیت در پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت پایان یافت
(دوشنبه ۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۳

عملیات تعمیرات و اصلاحات تیپ برن پیت با تلاش شبانه رزوی کارکنان و متخصصان در پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت به سرانجام رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمد سعیدیان، مدیر پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی در این باره گفت: عملیات تعمیر و انجام اصلاحات تیپ برن پیت با ثبت 400 نفر ساعت کار ، به همت و تلاش متخصصان و نیروهای جوان در واحد تعمیرات این پالایشگاه انجام گردید.

سعیدیان در ادامه عنوان داشت: با توجه به طوفان اخیر و از دست رفتن تیپ برن پیت، این تیپ عملا کارایی خود را از دست داده , و از سرویس خارج گردید و متخصصان پالایشگاه یازدهم ( فاز 13) در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن اقدامات لازم را در خصوص تعمیرات به کار گرفتند.

مدیر پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی ادامه داد: پس از بازدید توسط کارشناسان اداره تعمیرات پالایشگاه یازدهم و جلسات RCM جهت بررسی راهکارهای موجود با توجه به زمان کم و به جهت جلوگیری از توقف تجهیزات و تولید پایدار، همکاران اداره تعمیرات اقدام به تعمیر این تجهیز مهم با برنامه ریزی دقیق با صرف 400 نفر ساعت با موفقیت انجام وجهت نصب به سایت انتقال پیدا کرد.

وی در ادامه به مهمترین فعالیت هایی که برروی برن پیت 142-X-101 صورت گرفته اشاره نمود و عنوان داشت: 32عدد ولوهای توپی و سوزنی و تعمیر 160 سر رزوه، هم راستا کردن و تنظیم کردن تمامی کانکشن های مربوط به مشعل، صافکاری و جوشکاری برروی بدنه مشعل، ساختن اقلام جانبی برای قسمت جرقه زن ( فندک )، جوشکاری رینگ داخلی مشعل و صافکاری آن و انجام عملیات جوشکاری و تنظیم کردن 8 عدد مشعل مربوط به برن پیت از مهمترین اقدامات انجام شده در این خصوص می باشد.
(دوشنبه ۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید