جزییات خبر

شکرانه ی یک ماه عبادت و بندگی؛

برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر در مجتمع گاز پارس جنوبی

برگزاری نماز باشکوه عید سعید فطر در مجتمع گاز پارس جنوبی
(پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۰:۱۰

به شکرانه ِ یک ماه عبادت و بندگی و عید رستگاری بندگان خدا, نماز وحدت بخش عید سعید فطر در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، نماز وحدت بخش عید سعید فطر با حضور کارکنان مجتمع در محل ساختمان ستاد و نمازخانه تمامی پالایشگاه ها همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.حجت السلام خادمی در خطبه های نماز عید سعید فطر که در محل ساختمان ستاد مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد گفت: حفظ تقوا پس از ماه مبارک رمضان به منزله ادامه روزه داری از سوی مسلمانان می‌باشد.

وی در این خصوص ادامه داد: بر اساس روایات، ماه مبارک رمضان مقدمه‌ای برای عید لقأالله و عید اضحی است و مسلمانان در فاصله رمضان تا عید قربان خود را از لحاظ بندگی و عبودیت آماده می‌کنند.

حجت السلام خادمی یادآور شد: در روز عید فطر پرونده انسان‌هایی که در ماه پرفیض رمضان با روزه داری، اقامه نماز، تلاوت و قرائت قرآن مجید، مناجات و دعا به درگاه پروردگار استغاثه کرده‌اند تازه می‌شود.

وی ادامه داد: مساله مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان بزرگترین درس الهی است و ما باید در چنین مراسمات مذهبی حضوری گسترده داشته باشیم تا دشمنان مایوس و با شکست روبرو شوند.

خادمی در جمع نمازگزاران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد: شناخت ولایت و امام، یکی از مهمترین جنبه‌های کمال انسانی در ماه مبارک رمضان امام است.
(پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۰:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید