جزییات خبر

رئیس عملیات و جانشین حراست مجتمع گاز پارس جنوبی

کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی سرباز نظام , کشور و این مجتمع راهبردی هستند.

کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی سرباز نظام , کشور و این مجتمع راهبردی هستند.
(سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۴۶

رئیس عملیات و جانشین حراست مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در مسیر شکوفایی و عزت کشور گام برمی‌دارند، ماموریتی را که قانون به آنها واگذار کرده به ‌درستی انجام داده و سرباز نظام و کشور و این مجتمع راهبردی هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ جلال الدین عبادتی، در مراسم تجدید میثاق مدیران و کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی با امام و شهدای انقلاب اسلامی در جوار شهدای گمنام شهر عسلویه عنوان داشت: امروز کارکنان پرتلاش و خستگی ناپذیر حراست مجتمع با تمام توان در حفاظت و حراست از دستاوردهای بزرگ انقلاب و نظام در حوزه صنعت گام بر می دارند.

عبادتی در جوار دو شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس گفت: سال گذشته با تمام فراز و نشیب های سالی بسیار موفق در مجتمع گاز پارس جنوبی پشت سر گذاشتیم هر چند با وجود این ویروس منحوس کرونا سال بسیار سختی بود و امیدواریم کارکنان حراست مجتمع با تمام توان سال جدید نیز آغاز و به فضل الهی سپری نمایند.

این مقام مسئول ادامه داد: وظیفه و ماموریت مهم ما صیانت و حفاظت از این مجموعه ی بزرگ کشور است و نیروهای حراست با الگو قرار دادن شهدای انقلاب اسلامی، راه و منش این شهدای عزیز کشور را در سنگر اقتصادی و سازندگی ادامه بدهند.

در این مراسم که با حضور مدیران و جمع کثیری از کارکنان حراست پالایشگاه های مجتمع برگزار شد عبادتی خاطرنشان کرد: به خود می بالیم و افتخار می کنیم که اکنون ماموریت حفاظت و حراست از بزرگترین قطب اقتصادی کشور را برعهده داریم و تا اخرین نفس از آن نگهداری خواهیم کرد.

عبادتی ادامه داد: رهبر انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال "تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها"نامگذاری کردند و فرمودند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع کاملا محقق شود و نیروهای حراست مجتمع در کنار تمامی واحدهای پالایشگاهی در جهت تحقق شعار سال جدید حرکت خواهند کرد.
(سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید