جزییات خبر

در 10 ماه امسال

تولید 526 هزار تن گوگرد دانه بندی شده در مجتمع گاز پارس جنوبی

تولید 526 هزار تن گوگرد دانه بندی شده در مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹) ۱۲:۲۸

سرپرست هماهنگی و نظارت بر تولید مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با تکیه بر توان داخلی و دانش بومی از ابتدای سال تا پایان دیماه، بیش از 526 هزار تن گوگرد در مجتمع گاز پارس جنوبی تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ علی احمدی، سرپرست امور هماهنگی و نظارت بر تولید مجتمع عنوان داشت: در بازه زمانی 10 ماه نخست سال جاری، بیش از 590 هزار تن گوگرد دانه بندی شده مرغوب در سطح پالایشگاه های مجتمع صادر شده است.

وی به تولید این محصول از ابتدای سال تا پایان دیماه نیز اشاره نمود و خاطرنشان کرد: با تلاش کارکنان و متخصصان مجتمع بیش از 526 هزار تن گوگرد دانه بندی شده مرغوب از آغاز سال تا پایان دیماه در این مجتمع عظیم تولید شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تمامی تلاش کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در مسیر تولید محصولات با کیفیت متمرکز شده و امیدواریم با دانش و خرد جمعی در این مسیر گام های بزرگی برداریم.

احمدی گفت: خوشبختانه پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی تاکنون در حوزه تامین گاز مورد نیاز هموطنان عزیز در فصول سرد سال تمام تلاش خود را بکار گرفته و خللی در این مسیر ایجاد نشده و در ادامه ی راه نیز با موفقیت پیش خواهیم رفت.
(یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹) ۱۲:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید