جزییات خبر

مدیر پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی

توانمندی بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی ستودنی است

توانمندی بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی ستودنی است
(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۰۸:۰۴

مدیر پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: توانایی و قابلیت های بانوان شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی در سال های اخیر بسیار چشمگیر و ستودنی بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ مهرداد عبدی، مدیر پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی در مراسم تقدیر از بانوان شاغل در پالایشگاه اول مجتمع ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن عنوان داشت: نقش و جایگاه زنان در جامعه بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است به طوری که بانوان با پشتکار قوی خود توانسته اند در کنار خدمت به سلامت روح و روان خانواده، در فعالیت های اجتماعی هم بدرخشند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بانوان شاغل در بزرگترین مجتمع گازی کشور با ارائه ی طرح ها و ایده های نوآورانه در مسیر رشد و شکوفایی اقتصاد کشور و پیشرفت مجتمع گاز پارس جنوبی گام های بزرگی برداشته و امیدواریم این مسیر با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.

عبدی گفت: بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری نقش خود را به شایستگی ایفا می کنند که این تلاش بانوان قابل تشکر و قدردانی می باشد.

عبدی از حضور فعال و همکاری بی شائبه بانوان شاغل در پالایشگاه اول شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی تقدیر و بر لزوم توجه بیشتر به مساعدت های بانوان در پیشبرد اهداف سازمانی و پیشرفت قابل ملاحظه وظایف محوله اداری در این مجموعه تاکید کرد.

(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۰۸:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید