جزییات خبر

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران

با تمام توان در مسیر رضایت مندی کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی گام بر می داریم

با تمام توان در مسیر رضایت مندی کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی گام بر می داریم
(شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۵۸

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: اکنون تلاش مجموعه ی مدیران ستاد شرکت ملی گاز ایران در مسیر رفع نیازها و دل نگرانی های کارکنان و متخصصان مناطق عملیاتی و بخصوص نیروهای پرتلاش مجتمع عظیم گازی پارس جنوبی متمرکز شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ مسعود زردویان، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در نشست با مدیر منابع انسانی و روئسای منابع انسانی پالایشگاهای مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم مسائل حوزه منابع انسانی را درست و اساسی حل نماییم باید موارد را تدوین و به صورت دقیق و طبقه بندی شده بیان نماییم.

وی ادامه داد: هر موضوعی باید به اندازه ی اهمیت آن موضوع در موردش وقت گذاشت و به آن پرداخته شود و تصمیمی که گرفته می شود شایسته ی آن موضوع می باشد.

زردویان در ادامه عنوان داشت: بسیاری از موارد و اقدامات در بدنه ی مجتمع گاز پارس جنوبی قابل تحقق و اجرا شدن می باشد و دیگر موارد نیز در سطح شرکت ملی گاز باید پیگیری و محقق گردد.

وی ادامه داد: در حوزه منابع انسانی باید بسیار روشن و شفاف طرح مسئله نموده و تا آخر پیگیری نماییم و در این مسیر تمام توان و تلاش خود را بکار گرفته تا بتوانیم گام های مثبتی در حوزه ی منابع انسانی برداریم.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران خاطرنشان کرد: در زمینه ی ارتقاء توانمندی کارکنان و توسعه ی شغلی و دانش بباید انتظارات براورده شود و از ظرفیت های منابع انسانی به صورت شایسته استفاده و تحقق پیدا کند.

در ادامه ی این نشست تخصصی، اسحق فرشیدی، مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی نیز با گزارشی جامع و کامل مسائل و مشکلات حوزه منابع انسانی در بزرگترین مجتمع گازی کشور را بیان کرد.

فرشیدی در قسمتی از گزارش خود با اشاره به آمار بیشترین نیروی کاری با تجارب ارزشمند در سطح پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی با میانگین سنی جوان، یکی از جوانترین مجتمع گازی کشور در بین کارکنان و مدیران می باشد.

وی با اشاره به درخواست گسترده ی کارکنان جهت اسکان در شهرک جم عنوان داشت: باید با تلاش و در سایه ی همدلی موارد و مشکلات در این خصوص مرتفع گردد و کارکنان با انگیزه ی بالا در مسیر تولید پایدار گاز گام بردارند.
خبر
(شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید