جزییات خبر

نشست هم اندیشی مدیر و هیئت رئیسه پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی با اداره محیط زیست شهرستان کنگان

نشست هم اندیشی مدیر و هیئت رئیسه پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی با اداره محیط زیست شهرستان کنگان
(چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۴۸

همزمان با روز هوای پاک، نشست هم اندیشی مدیر و هیئت رئیسه پالایشگاه دوازده مجتمع گاز پارس جنوبی و مسئولین اداره محیط زیست شهرستان کنگان در فازهای 22 و 24 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ در ابتدای این نشست حبیب اله رئوف، سرپرست اداره HSE پالایشگاه دوازدهم گفت: مدیران وکارکنان در فازهای 22 و 24 گام های بسیار موثر را در خصوص بهبود محیط زیست پیرامونی برداشته اند و ان شاالله با اهتمام و مشارکت گروهی در مسیر نیل به رسیدن برنامه های کامل دراین خصوص گام خواهیم برداشت.

رئوف در ادامه عنوان داشت: هدف اصلی مجموعه کارکنان و متخصصین در پالایشگاه دوازدهم، رسیدن به تولید پایدار و پاک بوده و تمام الزامات و مقررات محیط زیستی را سرلوحه ی کارها قرار گرفته است. همچنین ایشان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود در پالایشگاه در حوزه محیط زیست، بیان داشت که مکاتبات و پیگیریهای لازم با مجری طرح( شرکت نفت و گاز پارس) در خصوص رفع موارد و مشکلات مختلف در این حوزه صورت گرفته که امید است زودتر برطرف شود.

در ادامه ی این نشست مهدی گرامی شیرازی مدیر پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: یکی از اهداف مهم مجتمع گاز پارس جنوبی کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی می‌باشد و در این جهت توانسته است با انجام عملیات‌های مختلف و آموزش‌های لازم گام‌های بسیار موثری را بردارد.

مهدی گرامی در ادامه خاطرنشان کرد: امید داریمبا هم فکری و هم گرایی تمامی سازمان ها و نهادها ، موارد محیط زیستی به سمت خوب و شایسته ی پیش ببریم و اصلاح نماییم.

در ادامه ی این نشست، احمد آذریار، رئیس اداره حفاظت محیط زیست کنگان گفت: امادگی کامل داریم تا با همراهی و هم فکری شما متخصصان و مدیران شایسته مجتمع گاز پارس جنوبی موارد مهم را در حوزه زیست محیطی ریشه یابی و مرتفع نماییم.

وی ادامه داد: محیط زیست پیرامونی متعلق به همه ی ما و فرزندان ماست و اکنون باید بکوشیم در این مسیر گام های موثری را برداریم.

آذریار با اشاره به اقدامات مهم انجام شده در این خصوص عنوان داشت: خوشبختانه کمیته ی ملی کاهش آلودگی هوای منطقه در شهرستان کنگان را تشکیل داده ایم و نوجه ملی به سمت این مهم می باشد و باید در این خصوص ازتمام ظرفیت ها استفاده نماییم و طرح ها را در سایه همگرایی اجرایی کنیم.

این مقام مسئول گفت: بر این باور و اعتقاد هستیم که عزم کارکنان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی در خصوص حفاظت و صیانت از محیط زیست پیرامونی بسیار جدی، خوب و شایسته می باشد.
(چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۱:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید