جزییات خبر

همسو با تولید مستمر و پایدار گاز؛

عملیات خاکبرداری و تعمیرات خط واحد 200 پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی پایان یافت

عملیات خاکبرداری و تعمیرات خط واحد 200 پالایشگاه سوم مجتمع  گاز پارس جنوبی پایان یافت
(شنبه ۶ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۵۸

عملیات حفاری , بازرسی و پوشش مجدد خطوط زیر زمینی واحد 200 پالایشگاه سوم پس از 6 ماه تلاش مستمر تلاشگران عرصه صنعت پالایشگاه سوم با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ فاضل طیبی ، رئیس آب,برق و بخار پالایشگاه سوم، با اعلام این خبر افزود: خط انتقال گاز 56 اینچ پالایشگاه سوم, به دلیل فشار بالا‌چندین سال حفاری آن مسکوت مانده بود که خوشبختانه با تلاش نیروهای پرتلاش عملیاتی پالایشگاه سوم و هماهنگی گروههای مختلف پالایشگاه, طی پروسه شش ماهه از خرداد 99 آغاز و با کمال مسرت در آذرماه 99 به پایان رسید.

طیبی پیرامون مشکلات و موانع عملیات حفاری بیان کرد: بازرسی و تعمیر خوردگی های به وجود آمده در لوله های خط 56 اینچ به دلیل پوشش نامناسب در زمان راه اندازی، در این محل کار خاکبرداری نگرانیهای زیادی به همراه داشت که به لطف خدا و رعایت دقیق نکات ایمنی, این مهم به خوبی انجام پذیرفت.

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: به جهت جلوگیری از صدمات احتمالی و مقاومت بیشتر خط حیاتی 56 اینچ انتقال گاز پالایشگاه سوم؛ عملیات سندبلاست در عمق پنج متری زمین, آماده سازی بستر 56 اینچ جهت اعمال پوشش, نصب لایه محافظ خوردگی و اعمال سه لایه پوشش ضد خوردگی و نفوذ, بر روی آن انجام گردید.

رئیس آب,برق و بخار پالایشگاه سوم در پایان از حمایتهای مدیریت پالایشگاه و زحمات نیروهای خدوم و پرتلاش واحدهای درگیر عملیات حفاری خط 56 اینچ پالایشگاه سوم تشکر و قدردانی کرد.


خبر
(شنبه ۶ دی ۱۳۹۹) ۱۰:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید