جزییات خبر

سرپرست مدیریت پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی؛

اقدامات کارکنان بسیجی در پشتیبانی عملیات تعمیرات اساسی ستودنی ست

اقدامات کارکنان بسیجی در پشتیبانی عملیات تعمیرات اساسی ستودنی ست
(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۳۱

سرپرست مدیریت پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: متخصصان و کارکنان بسیجی در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی نقشی بسیار ستودنی و بی بدیل در واحد پشتیبانی عملیات تعمیرات اساسی سال جاری به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ مهرداد عبدی در مراسم تجلیل از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج علی بن ابیطالب (ع) پالایشگاه اول که با حضوراسحق فرشیدی، سرپرست مدیریت منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی و با دعوت از حجت الاسلام ورزنده پور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان عسلویه، برگزار شده بود گفت: کارکنان بسیجی در این پالایشگاه نقشی بسیار موثر در مسیر تولید و شکوفایی اقتصاد کشور دارند.

وی در ادامه عنوان داشت: فرهنگ بسیج باید در اخلاق، رفتار و اعمال اداری کارکنان شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی تجلی یابد و این مهم اکنون به خوبی در تار و پود کارکنان و متخصصان این پالایشگاه تنیده شده است.

عبدی با اشاره به کسب موفقیت های بزرگ در پالایشگاه اول و عملیات تعمیرات اساسی افزود: کارکنان با داشتن روحیه ی ایثار و فداکاری و با تلاش شبانه روزی که خود نمونه ی از فرهنگ بسیجی می باشد، توانستند تمامی مراحل دشوار را با موفقیت سپری نمایند و در سنگر اقتصادی کشور دشمن را ناکام سازند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: افتخار کارکنان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبی این است که با روحیه ی بسیجی بهترین رکوردها را در تولید پایدار گاز رقم زده اند و در تمام سطوح صنعت گاز کشور سرآمد و خوش درخشیده اند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ورزنده پور، با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس نماد عظمت، اقتدار، عزت و مظلومیت ملت ایران است؛ گفت: باید تلاش کنیم تا افتخارات و ارزشها و رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس با ایجاد تفکرات منفی که دشمنان جمهوری اسلامی ایجاد می کنند خدشه دار نشود.

فداییان سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول نیز در پایان گفت: می توان از بسیج بعنوان یک ایدئولوژی نام برد که دین، مذهب، انقلاب گری و تمامی ارزش ها در آن مستقر است و از تفکر بسیجی به عنوان تفکری سالم و تضمین کننده سلامت و امنیت جامعه برشمرد.

در پایان این مراسم از بسیجیان فعال پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی با اهدا لوح، تجلیل به عمل آمد.


خبر
(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید