جزییات خبر

سرپرست مدیریت پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی؛

تحقق ۹۵ درصدی فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده در تعمیرات اساسی

تحقق ۹۵ درصدی فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده در تعمیرات اساسی
(سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۷:۳۶

سرپرست مدیریت پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: تحقق 95 درصدی فعالیت های برنامه ریزی شده در تعمیرات اساسی سال 98 یکی از دستاوردهای مهم می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ حسین باغبان، سرپرست مدیریت پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به شیوه و زمانبندی مناسب در برنامه‌های تعمیرات اساسی پالایشگاه گفت: یکی از دستاوردهای پالایشگاه کاهش زمان تعمیرات اساسی سال 98 به میزان ۲.۰۸ درصد بوده است.

وی تحقق ۹۵ درصدی فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده در تعمیرات اساسی سال 98 را از دیگر دستاوردهای این حوزه عنوان کرد و اظهار داشت: تحقق شاخص دارایی فیزیکی پالایشگاه دوم به مقدار ۲۹.۹ و کسب رتبه دوم در مجتمع از دیگر فعالیت های مهم انجام شده در این حوزه است.

باغبان در ادامه در خصوص مهم‌ترین کارهای برنامه‌ریزی شده در تعمیرات اساسی سال 99 گفت: به‌روز رسانی سیستم‌ کنترل کمپرسور پروپان در برنامه سال جاری است که با اجرای آن در ردیف‌های گازی باقیمانده بخش عمده‌ای از توقفات کمپرسور پروپان قابل پیشگیری خواهد بود.

سرپرست مدیریت پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه یکی از مهم ترین موارد در پایداری تولید دستیابی به شاخص های مناسب در بهره برداری است، گفت: قابلیت اطمینان پالایشگاه دوم در سال‌های گذشته روند رو به بهبودی را نشان داده است و در سال گذشته نیز رشد داشته و به 99/91 درصد رسیده است.

وی با بیان این مطلب گفت: به‌روز رسانی سیستم کنترل توربین بخار، به‌روز رسانی سیستم کنترل کمپرسور پروپان و اصلاح سیستم صاعقه‌گیر پالایشگاه دوم در افزایش قابلیت اطمینان پالایشگاه و دستیابی به این شاخص بسیار مؤثر بوده است.

خبر
(سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۷:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید