جزییات خبر

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا:

پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی جایگاه های عرضه سوخت شهرهای عسلویه، نخل تقی و بیدخون را ضدعفونی نمود

پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی جایگاه های عرضه سوخت شهرهای عسلویه، نخل تقی و بیدخون را ضدعفونی نمود
(شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۳۱

بکارگیری خودروهای عملیاتی آتشنشانی پالایشگاه ششم مجتمع جهت انجام عملیات ضدعفونی و گندزدایی محیطی جایگاه های عرضه سوخت شهرهای عسلویه، نخل تقی و بیدخون در راستای پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ رضا رئیسی، رئیس آتش نشانی پالایشگاه ششم گفت: نظر به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم پیشگیری از گسترش بیماری در منطقه، با همت و ابتکار کارکنان آتشنشانی پالایشگاه ششم یک دستگاه خودروی عملیاتی جهت انجام عملیات گندزدایی در پالایشگاه طراحی و با اعمال اندکی تغییرات بدونن تغییر در کاربری اصلی خودرو بکارگیری شد.

رئیسی در این باره عنوان کرد: از آنجای یکه خودروهای عملیاتی آتشنشانی موجود در پالایشگاه امکان انجام عملیات و حرکت را به صورت همزمان ندارند، و لازمه انجام این عمل صرف بودجه و مدت زمان زیاد می باشد با طراحی ابتکاری آتشنشانان متعهد این پالایشگاه و بدون صرف هرگونه هزینه جانبی در مدت بسیار کوتاهی خودرو جهت انجام عملیات مذکور آماده بهره برداری گردید.

وی خاطرنشان کرد: انجام عملیات مذکور در دو نوبت صبح و عصر قبل از فرایند تعویض نوبتکاری در محل های پر تردد توسط کارکنان خدوم آتشنشانی انجام می شود.

این مقام مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: در راستای پوشش حوزه مسولیتهای اجتماعی با توجه به هماهنگی انجام شده و استقبال مسولین ارشد شهرستان عملیات گندزدایی در چهار جایگاه عرضه سوخت شهرهای عسلویه، نخل تقی و بیدخون نیز در دستور کار آتشنشانی پالایشگاه ششم قرار گرفته است و روزانه انجام می گیرد.

وی عنوان داشت: واحد خدمات اداری و اجتماعی پالایشگاه زحمت تامین مواد گندزدایی و هماهنگی با مسولین ارشد شهرستان را تعهد داشته و کارگاه مرکزی نیز تامین متریال و اجرای لوله کشی و نازلهای مخصوص را متقبل بوده اند.

رئیسی در پایان ضمن تشکر از حمایت ویژه مدیریت پالایشگاه و روسای محترم ادارات HSE منابع انسانی، و تعمیرات پالایشگاه و آرزوی سلامتی برای همه هموطنان اعلام داشت: یقینا همدلی و همکاری همه جانبه رعایت اصول بهداشت فردی و خودمراقبتی اصول اصلی در شکست زنجیره انتقال ویروس COVID19 خواهد بود و با پایبندی همگی به اصول اعلام شده به زودی شاهد از بین رفتن این ویروس در سراسر کشور اسلمی و بازگشت شور و شعف به زندگی هموطنان خواهیم بود.

11
1


خبر
(شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید