جزییات خبر

سردار صابر نماینده ی سپاه و ستاد عتبات عالیات استان بوشهر:

مجتمع گاز پارس جنوبی در ارسال کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان پیشتاز بود

سردار صابر در جلسه ی هفتگی تولید در جمع مدیران مجتمع گفت: از تمامی مدیران و کارکنان مجتمع عظیم گازی کشور که در امر کمک رسانی به مردم سیل زده استان خوزستان شتافتند تشکر و قدردانی می نمایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ سردار محمد صابر در جلسه هفتگی تولید مجتمع گاز پارس جنوبی حضور یافت و ضمن تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان گفت: اکنون بسیار خوشحال هستم که در جمع مدیران و کارکنان جبهه ی اقتصادی حضور دارم که جا پای شهید تندگویان گذاشته اند.
سردار صابر در ادامه عنوان داشت: من از تک تک مدیران و کارکنان مجتمع تشکر می کنم که با تمام توان وارد عرصه شدند و برای امداد رسانی به مردم سیل زده استان خوزستان کمک های شایانی را انجام دادند.
نماینده ی سپاه و ستاد عتبات عالیات استان بوشهر ادامه داد: این مهم در پی دستور مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ایی و به دستور فرمانده کل سپاه پاسداران محقق شد و همه وارده عرصه شدند و در کنار ستاد عتبات عالیات استان بوشهر دست در دست هم گذاشته اند و این امر مهم به سرانجام مطلوب رسید.
به گفته ی صابر، ستادی که از طرف مجتمع گاز پارس جنوبی در استان خوزستان تشکیل شده بود و نمایندگان شما آقای غریبی و سرکار خانم فاتحی حضوری بسیار چشمگیر و فعال داشتند و همه کمک های ارسالی شامل آب معدنی، مواد غذایی، بهداشتی، پوشاک با مدیریت و برنامه ریزی دقیق و منسجم به دست مردم سیل زده رسید.
صابر در ادامه از پیمانکاران پرتلاش مجتمع نیز تشکر نمود و عنوان داشت: شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد مجتمع در این امر مهم و انسانی تلاش های فراوان نمودند و جا دارد از تمامی این شرکت های فعال تشکر نماییم .
وی منطقه اقتصادی عسلویه را برای کشوربسیار مهم و حیاتی دانست و عنوان داشت: منطقه عسلویه دارای موقعیتی خاص و ویژه می باشد و شما مدیران مطمعن باشید هیج دشمنی نخواهد توانست جلوی توسعه کشور را بگیرد.
به گفته ی سردار صابر، مدیرانی که با تعهد دارند کار می کنند این اجازه را نخواهند داد و مطمعن باشید هیچ کشوری نمی‌تواند تحت هیچگونه شرایطی به ما ضربه ی وارد نماید و ان شاء الله ما شاهد پیروزی و موفقیت های بیشتری خواهیم بود.
مجتمع گاز پارس جنوبی
(سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۳۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید