جزییات خبر

سرپرست مدیریت بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی در جمع سازندگان و تولید کنندگان داخلی؛

در صورت تولید محصولات با کیفیت داخلی، مجتمع گاز پارس جنوبی هیچگونه خرید خارجی نخواهد داشت

در صورت تولید محصولات با کیفیت داخلی، مجتمع گاز پارس جنوبی هیچگونه خرید خارجی نخواهد داشت
(سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶) ۱۳:۱۲

سرپرست مدیریت بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی در جمع شرکت‌های سازنده و تولید کنندگان داخلی گفت: اگر سازندگان و تولید کنندگان داخلی بتوانند جنس با کیفیت و مرغوب با قیمت رقابتی و مناسب تولید کنند، مجتمع گاز پارس جنوبی هیچگونه خرید خارجی نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ جواد سهیلی، سرپرست مدیریت بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی، در دومین روز از نمایشگاه فن بازار نفت، گاز و پتروشیمی در پایتخت انرژی کشور ( شهرستان عسلویه) در جمع تولیدکنندگان داخلی اظهار داشت: اکنون سازندگان و تولید کنندگان داخلی در یک بازار هدف بسیار مناسب و تنها جایی در منطقه خاورمیانه که هنوز توسعه در آن ادامه دارد حضور دارند.

وی در ادامه گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی به عنوان بهره بردار تمامی پالایشگاه های پارس جنوبی تمام محصولات و کالاهای ساخت سازندگان داخلی را به عنوان مصرف کننده مورد استفاده قرار خواهد داد.

وی خطاب به سازندگان داخلی عنوان داشت: سعی کنید برای حضور در این بازار بزرگ، هدف های بزرگ و برنامه استراتژی خوب داشته باشید و بی تفاوت در کنار این بازار نگذرید.

به گفته سهیلی، منطقه پارس جنوبی با حضور بیش از 50 پالایشگاه و پتروشیمی و مجتمع های بزرگ صنعتی به یک بازار بسیار بزرگ تبدیل شده است و تولید کنندگان داخلی این مهم را به یک فرصت خوب تبدیل نمایند.

سرپرست مدیریت بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان داخلی با استفاده از هنر و خلاقیت های نو، در یک فضای رقابتی و استراتژی پایدار و منظم در بخش فروش و پژوهش و فناوری بتوانند نیازهای مجتمع را فراهم نمایند.

وی در ادامه با اشاره به نیازهای مهم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: نیازهای عظیم مجتمع در بخش قطعات مصرفی، اقلام مصرفی، قطعات یدکی، تجهیزات می باشد و تمام تولیدکنندگان داخلی به فراخور تخصص و دانش خود می توانند بخشی از نیازهای این مجتمع عظیم گازی کشور را مرتفع نمایند و برآورده کنند.

وی به شعار تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در مجتمع اشاره نمود و عنوان داشت: مجتمع گاز پارس جنوبی با انجام سیاست های اقتصاد مقاومتی اکنون به یک شرکت پیشرو در اقتصاد مقاومتی تبدیل شده است.
مجتمع گاز پارس جنوبی
(سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶) ۱۳:۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید