جزییات خبر

با کسب مقام قهرمانی ؛

درخشش تیم شنای مجتمع گاز پارس جنوبی در دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران

درخشش تیم شنای مجتمع گاز پارس جنوبی در دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران
(دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵) ۱۱:۵۲

تیم شنای مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور مقتدرانه در دهمین المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز به میزبانی شهر رامسر، مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، تیم شنای مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور هشت شناکار، با مربی‌گری حمید ربیعی و سرپرستی غلامرضا حیات داوودی توانست در بین 32 تیم حاضر در دهمین المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز به مقام قهرمانی تیمی این دوره از مسابقات نائل گردید.

مصطفی ریاحی در ماده شنای پروانه و شنای کرال پشت سنین زیر 29 سال، با شکست حریفان مدال خوش رنگ طلا را به گردن آویخت.

بر همین اساس، عباس علی تقدیری نیز در ماده شنای کرال سینه و قورباغه در سنین زیر 30 تا 34 سال نیز با شکست حریفان و با کسب بیشترین امتیاز به مقام قهرمانی نائل گردید و مدال طلا را به دست آورد.

اسامی دیگر ورزشکاران تیم شنای مجتمع که توانستند به مقام دومی در این دوره از مسابقات نائل گردند به ترتیب: آقایان احسان زائری کسب مقام دوم کرال سینه و مقام اول قورباغه در سنین زیر 29 سال، احسان گشتاسبی کسب مقام دوم شنای کرال پشت در سنین 30 تا 34 سال، خالد اسدی خلف پورکسب مقام دوم شنای کرال سینه در سنین 35 تا 39 سال، سجاد ساعی به شماره مقام دوم شنای کرال پشت در سنین 35 تا 39 سال، منصور علی آقایی کسب مقام دوم شنای کرال پشت در سنین 40 تا 44 سال و کسری ارمغانی در تیم شنای مجتمع حضور داشتند.

مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵) ۱۱:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید