جزییات خبر

با هدف شناخت شاخص‌های اقتصاد مقاومتی؛

برگزاری کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان در مجتمع گاز پارس جنوبی

برگزاری کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان در مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۶) ۰۷:۳۲

کارگاه کاربردی و آموزشی اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان در پروژه ها و برنامه‌ها با حضور کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، شهناز زرگانی، کارشناس ارشد برنامه‌ریزی و اجرا- آموزش در این باره گفت: کارگاه کاربردی اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان در پروژه ها و برنامه ها با تدریس دکتر مهدی کنعانی (نفر اول جشنواره اقتصاد مقاومتی مرکز فناوری ریاست جمهوری و مدرس کارآفرینی دانشگاه تهران) درسالن اجتماعات اداره آموزش ستاد برگزار گردید.
زرگانی در ادامه با اشاره به مهمترین هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی خاطرنشان کرد: مهمترین هدف از اجرای این کارگاه آموزشی شناخت شاخص‌های اقتصاد مقاومتی می‌ باشد و خوشبختانه با حضور چشمگیر متخصصان و کارشناسان مجتمع همراه بود.

وی با اشاره به مهمترین محورهای مطرح شده در این کارگاه افزود: آشنایی با اقتصاد مقاومتی درون زای برون گر و کاربرد آن در شرکت، آشنایی با اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان و محورهای ابلاغی مقام معظم رهبری از محورهای مهم در این کارگاه می باشد.

وی ادامه داد: آشنایی با اقتصاد دانش بنیان و مقررات آن و نیز تاثیرات آن در شرکت و شبکه همکاران پروژه ها و طرح های اجرایی و کارگاه عملی(کار عملی گروهی) نحوه اولویت بندی کیفی پروژه‌ها با در نظر گرفتن شاخص‌های اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان و الزامات شرکت از مهمترین محورهای مطرح شده می‌باشد.
مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۶) ۰۷:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید