جزییات خبر

پیام مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت هفته بسیج

پیام مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت هفته بسیج
(دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲) ۲۱:۲۸

احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در پیامی هفته بسیج را گرامی داشت.به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ در پیام احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی آمده است: آغاز هفته بسیج ، یادآور تشکیل مردمی و خالصانه ترین نهاد ارزشی برخاسته از بدنه ی جامعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

تشکیل سازمان بسیج مستضعفین با درایت و هوشیاری بنیانگذار انقلاب شکل گرفت و امروز این سازمان مردمی با گذشت بیش از چهار دهه از تشکیل و تاسیس ، تا به امروز همواره پیش قدم ایثار و فداکاری برای مردم عزیز و بازوی توانمند رشد و شکوفایی کشور می باشد.

امروز بسیج مستضعفین به عنوان الگویی بالنده و پویا، در میادین گوناگون علمی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به میدان‌دار مقابله با استکبار جهانی نیز تبدیل شده است.

بدون شک این لشکر مخلص خدا که در سال های جنگ تحمیلی در لباس رزم و در دوران پس از جنگ در قالب سازندگی به کشور خدمت می‌کرد، امروز نیز کارکنان پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی به عنوان یک الگوی کارآمد در عرصه بسیج این توانمندی را دارد که علاوه بر تولید پایدار و شکوفایی اقتصاد کشور در جهت عزت و سرافرازی کشور گام می نهد.

بی تردید کارکنان بسیجی در مجتمع گاز پارس جنوبی نیز به عنوان نیروهای پرتلاش این عرصه‌، در راه پیشرفت کشور و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیش از پیش به جهاد اقتصادی همت ورزیده اند و با حضور پررنگ در عرصه کار و فعالیت و خدمت به مردم، دین خود را ادا نموده اند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به بسیجیان دریادل و با بصیرت، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا و جانبازان گرامی، بخصوص خانواده بزرگ مجتمع گاز پارس جنوبی، سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) را از ایزد منان مسئلت دارم.

احمد باهوش
مدیرعامل

(دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲) ۲۱:۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید