جزییات خبر

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی

پالایشگاه‌های سیزده‌گانه مجتمع گاز پارس جنوبی با آمادگی کامل به استقبال روزهای سرد سال خواهند رفت

پالایشگاه‌های سیزده‌گانه مجتمع گاز پارس جنوبی با آمادگی کامل به استقبال روزهای سرد سال خواهند رفت
(سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲) ۰۷:۴۸

احمد باهوش، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنویی در جلسه تولید که امروز دوشنبه ( سوم مهرماه) برگزار شد گفت: متخصصان و کارکنان پالایشگاهای پارس جنوبی با آمادگی کامل به استقبال ماه های پیش رو خواهند رفت.


به گزارش خبرنگار شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ احمد باهوش، در جلسه تولید روز دوشنبه ( سوم مهرماه) بیان کرد: پالایشگاه های سیزده گانه این مجموعه با برنامه‌ریزی کامل و با رفع کامل نواقص و با آمادگی ۱۰۰ در صدی به روزهای سرد سال نزدیک خواهند شد.

وی در ادامه بیان کرد: عملیات تعمیرات اساسی در تمامی پالایشگاه های پارس جنوبی با کیفیت مطلوب به روزهای پایانی خود نزدیک شده و با نوآوری و اقدامات نوین، تولید پایدار و حداکثری گاز را در اولویت نخست قرار خواهیم داد.

باهوش در ادامه با اشاره به سه پروژه کلان در سطح مجتمع گاز پارس جنوبی تصریح کرد: سه پروژه‌ کلان و در دست اقدام از قبیل: وضعیت توربین‌های پالایشگاهی، پروژه فلرینگ و تعمیرات خط 15 و 16 دریایی خوشبختانه روند رو به رشدی داشته و امیدواریم تمامی کارها در این مجموعه بزرگ با همدلی و کارگروهی مسیر پیشرفت را طی نماید.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی خاطرنشان کرد: در ماه‌های پیش‌رو باید زمان را مدیریت کنیم و کارها باید در تمام حوزهای عملیاتی به صورت دقیق، بدون هیچ گونه خطا و اشتباهی انجام شود.

لازم به ذکر است، با توجه به نزدیک بودن شروع فصل سرما و اهمیت تولید بعد از ماه ها که جلسات به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، جلسه امروز به صورت حضوری در سالن جلسات پالایشگاه اول برگزار گردید.

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید رسانه جدید
(سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲) ۰۷:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید